Ana SayfaTürkiyeBaşkan Kurtkaya ve ekibi Bartın'da tam kadro sahada!

Başkan Kurtkaya ve ekibi Bartın’da tam kadro sahada!

Ağustos ayı içinde il kongresini yapan Gelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı, saha çalışmalarını da tüm hızıyla sürdürüyor

Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla Ağustos ayı içinde il kongresini gerçekleştiren ve süratli bir şekilde tüm ilçe ve beldelerde teşkilatlanan Gelecek Partisi Bartın İl Başkanlığı, saha çalışmalarına da tüm hızıyla devam ediyor.

Dün Bartın’ın Kozcağız Beldesinde maske dağıtımı gerçekleştiren Gelecek Partisi belde teşkilatına İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya da eşlik etti.

İl Başkanı Kurtkaya ile Belde Başkanı Emrullah Zor ve Belde Kadın Kolları Başkanı Yıldız Tarhan’ın öncülüğünde pazar yerlerini ve esnafları ziyaret ederek maske dağıtımı gerçekleştiren Gelecek Partisi heyeti, ilgiden son derece memnun kaldıklarını belirttiler.

Başkan Kurtkaya, yaptığı açıklamada “Esnafımızın ve çiftçimizin derdiyle dertlenen bir partiyiz. Gerek açıkladığımız Ekonomide Gelecek Modeli ile gerekse pandeminin hem ilk dalgasında hem de ikinci dalgasında açıkladığımız esnafa yönelik tedbir paketleriyle esnafımızın ve çiftçimizin sorunlarını hem anladığımızı hem de gerçekçi çözümler ürettiğimizi tüm kamuoyuna gösterdik. Bu süreçte kredi vererek esnafı borçlandırmak değil verilecek hibelerle nefes almasının sağlanması lazım. Kozcağız’da çok yoğun bir ilgi ve teveccüh ile karşılandık. Esnafa partimiz olarak çözüm önerilerimizi aktarma fırsatı bulduk. Bizi bağrına basan Kozcağızlılara çok teşekkür edeiyorum” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,691TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri