Ana SayfaTürkiyeBaşkan Sekmen'den sağlık turizmi çağrısı

Başkan Sekmen’den sağlık turizmi çağrısı

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında belediyecilik hizmetleri ve yatırımlar hakkında bilgi verirken, sağlık turizmi çağrısında bulundu.

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Erzurum’daki belediyecilik hizmetlerine, belediye faaliyetlerine ve yapılan yatırımlara değinen Başkan Sekmen, sağlık turizmi konusunda da önemli vurgular yaptı. Çeşitli hususlarda temaslarda bulunmak suretiyle Ankara’ya giden ve burada Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’ya ziyaret gerçekleştiren Sekmen, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin gerçekleştirdiği yatırımlara değindi. Sağlık Bakanı Koca ise şu detayları aktardı: “Erzurum çok önemli bir şehir. Erzurum’da yerel yönetim anlayışına yepyeni bir tarz kazandırdığını bildiğimiz ve bunu her platformda işittiğimiz Sayın Sekmen’i yürekten kutluyorum. Ayrıca ikinci dönem belediye başkanlığı için de ‘Hayırlı olsun’ dedik. Çalışmalarında kendisine başarılar diliyorum.” 

Mehmet Sekmen: Sağlık turizminde Erzurum cazibe merkezi

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, ‘Sağlıkta Reform’ politikalarının, vatandaşın memnuniyet düzeyini çok yükseklere taşıdığını ifade ederek, “Sağlık Bakanlığı’mızın Erzurum’a yönelik olarak yaptığı yatırımlar, şehrimizi sağlık alanında da bir çekim merkezi haline getirdi. Erzurum, bugün bölgemizin adeta sağlık üssüne dönüşmüş dururumda. Bu da haliyle sağlık turizmine zemin hazırlıyor. Büyükşehir Belediyesi olarak Erzurum’da zaten turizmi çeşitlendirmeye yönelik atılımlar yürütüyoruz. Bu manada sağlık turizmini de önemli bir yerde tutuyor; şehrimize kazandırılan sağlık yatırımlarından dolayı da ayrıca AK Parti Hükümetlerimize ve Sağlık Bakanlığı’mıza şükranlarımızı sunuyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Gerçekleştirilen ziyarette konuşmaların ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

Haber: Hakan Dikmen

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz