Ana SayfaTürkiyeBaşkan Tuluk'tan Alanya Kent Konseyi'ne ziyaret

Başkan Tuluk’tan Alanya Kent Konseyi’ne ziyaret

Gelecek Partisi Alanya İlçe Başkanı Hüseyin Tuluk, siyasi partilerin ardından ilçedeki Sivil Toplum Kuruluşlarına da nezaket ziyaretlerinde bulunuyor.

Başkan Tuluk, beraberindeki partililerle birlikte Alanya Kent Konseyi’ni ziyaret etti.

Kent Konseyi’nde başkan Nurhan Özcan tarafından karşılanan Gelecek Partililer, Özcan’a çiçek takdim ettim. Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyarette bir açıklama yapan Hüseyin Tuluk şunları söyledi: “Gelecek Partisi Alanya İlçe teşkilatı olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar yapmış olduğumuz tüm çalışmalarda, gerçekleştirmiş olduğumuz tüm ziyaretlerde hep kolektif aklı yani ortak aklı yani ortak mutabakatın altını çizerek vurguladık. Bir şehrin topyekûn kalkınması için o şehrin paydaşlarının hepsini dikkate almak ve bu paydaşların talepleri doğrultusunda, onların revize edilmesiyle şehrin kalkınmasının meydana gelmesi daha rahat ve ivedi olur. Bu bağlamda Kent Konseyinin Sn. Nurhan Başkan ve ekibinin Alanyamızın kalkınması noktasında çalışmaları olduğuna kâniyim hakeza bize yani Gelecek Partisi Alanya İlçe Teşkilatı olarak bize düşen her vazifeye hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Gelecek Alanya’nın dedik ve Alanya’nın geleceğini inşa etmek için yola çıktık.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri