Ana SayfaTürkiyeBaşörtülülerin ülkeden özür dilemesi gerekiyor! Otur Levent sıfır

Başörtülülerin ülkeden özür dilemesi gerekiyor! Otur Levent sıfır

Levent Gültekin, Murat Sabuncu ile birlikte sunduğu 2 Yorum programda iyice şirazeden çıktı. Kemal Kılıçdaroğlu “Ülkenin muhafazakarlarıyla helalleşmeliyiz” derken Levent Gültekin bu yaklaşıma akıl almaz bir yorum getirdi. Levent Gültekin, Murat Sabuncu ile birlikte sunduğu Halk TV’deki programında “Başörtülüler bu ülkeden özür dilemeli” dedi.

Halk TV’deki programında Kılıçdaroğlu, Meral Akşener gibi liderlere dandik analizlerini pazarlayan Levent Gültekin, “Başörtülüler bu ülkeden özür dilemeli” sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

Levent Gültekin: Benim şöyle bir bakışım var

Murat benim şöyle bir bakışım var. Sadece Kürtlerden özür dilenecek, sadece Alevilerden özür dilenecek, sadece başörtülülerden özür dilenecek ya da sadece solculardan özür dilenecek meselesi değil. Özür dilenecek olanların tamamının da özür borcu var ülkeye.

Başörtülülerin de bu ülkeden özür dilemesi gerekiyor

Şimdi bu mesele sadece Kürt hareketinden özür dileyelim, Alevilerden dileyelim, başörtülülerden diyelim değil.

Başörtülülerden ne kadar özür dilenmesi gerekiyorsa başörtülülerin de bu ülkeden o kadar özür dilemesi gerekiyor. Çünkü onların oyuyla ülke yedi yıldır yıkıma
sürükleniyor. Onların oyuyla milyonlarca insanın hayatı mahvoldu. Onların oyuyla yüzbinlerce insan açlığa açlığa mahkum edildi. Onların oyuyla bu ülkenin, cumhuriyetin, demokrasinin, adaletin felsefesi yerle bir edildi. onların da çıkıp ülkeden özür dilemesi lazım.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri