Ana SayfaMagazinBegüm Akkaya Seher karakteriyle Çukur dizisinde? Çukur Seher kimdi? Kaç yaşında?

Begüm Akkaya Seher karakteriyle Çukur dizisinde? Çukur Seher kimdi? Kaç yaşında?

Çukur Seher Begüm Akkaya kimdir? Begüm Akkaya Çukur dizisinde Seher karakteriyle rol alacak. Begüm Akkaya kaç yaşında? Instagram hesabı var mı?

Çukur dizisine Seher karakteriyle Begüm Akkaya da dahil oldu. Çukur seher kimdir merak konusu? Çukur’un yeni karakteri Seher nasıl bir karakter? Çukur’un yeni oyuncusu Begüm Akkaya kimdir? Kaç yaşında?

Çukur Seher Begüm Akkaya kimdir? Begüm Akkaya Çukur dizisinde Seher karakteriyle rol alacak. Begüm Akkaya kaç yaşında? Instagram hesabı var mı? Evet var. Instagram’da 60 bine yakın takipçisi bulunuyor.

Çukur Seher kimdir? Begüm Akkaya kimdir?

Begüm Akkaya Çukur dizisinde rol alan ve Seher karakterini canlandıran bir oyuncudur. Çukur dizisi bilindiği gibi 4 sezondur Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Çukur’da Seher’i canlandıran Begüm Akkaya’nın hayatı da diziye dahil olmasıyla bir anda gümdem oldu.

Begüm Akkaya daha önce hangi dizilerde rol aldı? Kaç yaşında? Instagram kullanıyor mu? Begüm Akkaya, 1,63 metre uzunluğunda, 51 kilo ağırlığında ve Kova burcudur.

Begüm Akkaya kimdir?

Çukur dizisinin Seher’i Begüm Akkaya, 8 Şubat 1991 İstanbul doğumlu bir oyuncudur. İstanbul Üniversitesi Ulusal Müzik Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu.

Begüm Akkaya “Mavi Dalga” ile 20. Sadri Alışık Ödülleri Ekrem Bora Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü, “Nergis Hanım” ile Adana Altın Koza Film Festivali Türkan Şoray Umut Veren Genç Kadın Oyuncu Ödülü ve Uçan Süpürge Uluslararası Kadın Filmleri Festivali Genç Cadı Ödülü, “Kuma” filmi ile Molodist Intenational Film Festival Best Actress ve Philadelphia Film Festival Best Actress ödüllerini kazanmdı.

Begüm Akkaya, 2005 yılında “Beşinci Boyut” dizisiyle ilk kez renkil ekranda kendini gösterem fırsatı yakaladı.

“Uçurum”, “20 Dakika”, Altınsoylar, Bugünün Saraylısı, Aşk ve Gurur rol aldığı projelerden bazıları.

Begüm Akkaya, son olarak “Kurşun” dizisinde Tomris rolünü başarıyla canlandırmıştı.

Çukur Seher Begüm Akkaya kimdir? Begüm Akkaya Çukur dizisinde Seher karakteriyle rol alacak. Begüm Akkaya kaç yaşında? Instagram hesabı var mı?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri