Ana SayfaTürkiyeYardımı öveyim derken... Belediye Başkanı: Evi eski olan vatandaşlar 'keşke bizim de...

Yardımı öveyim derken… Belediye Başkanı: Evi eski olan vatandaşlar ‘keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler

Mehmet Özeren yangından zarar görenlere yapılacak yangını övmek için "Evi eski olan vatandaşlar 'keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler" deyince kıyamet koptu.

AK Partili belediye başkanı Mehmet Özeren yangından zarar görenlere yapılacak yangını övmek için “Evi eski olan vatandaşlar ‘keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler” deyince kıyamet koptu.

AK Parti’nin Antalya Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, Türkiye’de yangın bölgesinde evleri yanan vatandaşlara ilişkin açıklamalarda bulundu. Özeren, “Evleri kullanılamaz hale gelen vatandaşlarımız için TOKİ tarafından 20 yıl ödemeli, istedikleri şekilde evler yapılacak. Evi eski olan vatandaşlar, ‘keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler” derken, bu açıklamaları sosyal medyada tepki çekti.

Gündoğmuş Belediye Başkanı Mehmet Özeren, yangın bölgesine ilişkin tepki çeken açıklamalarda bulundu.

Özeren, evi yanan yurttaşlara TOKİ tarafından 20 yıl ödemeleri evler yapılacağını söylerken, “Evleri kullanılamaz hale gelen vatandaşlarımız için TOKİ tarafından 20 yıl ödemeli, istedikleri şekilde evler yapılacak. Evi eski olan vatandaşlar, ‘keşke bizim de evimiz yansaydı’ diyecekler” ifadesini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri