Ana SayfaTürkiyeBelgeler nereden geliyor? Sedat Peker haber kaynağını açıkladı

Belgeler nereden geliyor? Sedat Peker haber kaynağını açıkladı

Yaptığı ifşalarla olay yaratan Sedat Peker, eski İçişleri Bakanı Sadettin Tantan’ın kendisi hakkında söylediği sözlere yanıt verdi.

Sosyal medya hesapları üzerinden ortaya attığı iddialarla bir süredir ülke gündeminde olan organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Yurt Partisi Genel Başkanı Sadettin Tantan’ın açıklamalarına Twitter’daki hesabı üzerinden yanıt verdi.

Sedat Peker’e belgeler nereden geliyor?

Eski bakan Tantan, katıldığı bir yayında Peker’in açıkladığı belge ve bilgileri ‘devlet aklına sahip insanların bunları açığa çıkarmak adına gönderdiğini’ söylemişti. Peker, bu sözler için “yorumunuz doğrudur” dedi.

Bilgilerin “devlet görevlilerinden” geldiğini öne süren Peker, şöyle yazdı:

“Kıymetli büyüğüm Sayın Sadettin Tantan, sizi her ne kadar yüz yüze tanımamış olsam da bütün Adapazarlılar, Kafkas asıllılar gibi çocukluğumdan beri hayranlık duyar, saygı beslerim. Yorumunuz doğrudur.

Sizleri tanımasa da sizin ekolünüzden yetişmiş, devletin çerisindeki namuslu görevlilerden ses kayıtları, WhatsApp yazışmaları ve resmi evraklar şahsıma ulaştırılmıştır.

Kafkas kültüründe uğradığı haksızlık karşısında mücadele için bir yemin eden ve ölene kadar bu sözden dönmeyen savaşçıya ‘Abrek’ ismi verilir. Söz namus.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri