Ana SayfaMagazinBella Thorne evleniyor mu? Bella Thorne Benjamin Mascolo evleniyor?

Bella Thorne evleniyor mu? Bella Thorne Benjamin Mascolo evleniyor?

Bella Thorne evleniyor mu? Amerikalı oyuncu Bella Thorne, aşk yaşadığı şarkıcı Benjamin Mascolo ile ilişkisini bir adım öteye taşıdı. Mascolo'nun evlilik teklifini kabul etti. Bella Thorne Benjamin Mascolo evleniyor?

Bella Thorne evleniyor mu? Amerikalı oyuncu Bella Thorne, aşk yaşadığı şarkıcı Benjamin Mascolo ile ilişkisini bir adım öteye taşıdı. Mascolo’nun evlilik teklifini kabul etti. Bella Thorne Benjamin Mascolo evleniyor?

Bella Thorne evleniyor mu?

Çocuk denecek yaşta ün kazanan oyuncu Bella Thorne, bir süredir birlikte olduğu Benjamin Mascolo ile evlilik yolunda ilk adımı attı.

Mascolo’nun teklifine “evet” cevabını veren ünlü oyuncu, nişanlısı ile çıktığı gece gezmesinde kameralar karşısına çıktı ve yüzüğünü bir kez daha gösterdi.

Bella Thorne ile Benjamin Mascolo önceki akşam Los Angeles’ta ünlü bir restoranda yemeğe gitti.

Bella Thorne’un nişanlısı Benjamin Mascolo da gösteri dünyasından. İtalyan asıllı olan Mascolo Time Is Up, Young Lust ve Graceland gibi yapımların bestecisi olarak tanınıyor.

Bella Thorne Benjamin Mascolo evleniyor?

Aynı zamanda Benji ve Fede adlı müzik ikilisinin de üyelerinden biri. Bella Thorne ile Benjamin Mascolo kısa bir süredir birlikteydi. Çift buna rağmen evlilik kararı almakta tereddüt etmedi.

Zendaya ile önemli rollerinden birini paylaştığı Shake It Up (Haydi Çalkala) adlı yapımla tanınan Bella Thorne, birçok TV dizisi ve sinema filminde de rol aldı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri