Ana SayfaMagazinBengü'nün bebeğinin adı ne? Bengü 2. çocuğuna eşi Selim'in adını verecek

Bengü’nün bebeğinin adı ne? Bengü 2. çocuğuna eşi Selim’in adını verecek

Bengü'nün bebeğinin adı ne? Bengü 2. çocuğuna eşi Selim'in adını verecek! 2. kere anne olmanın heyecanını yaşayan şarkıcı Bengü, cinsiyetinin erkek olduğunu öğrenen bebeğine vereceği ismi "O'na Junior Selim diyeceğiz" şeklinde açıkladı!

Bengü’nün bebeğinin adı ne? Bengü 2. çocuğuna eşi Selim’in adını verecek! 2. kere anne olmanın heyecanını yaşayan şarkıcı Bengü, cinsiyetinin erkek olduğunu öğrenen bebeğine vereceği ismi “O’na Junior Selim diyeceğiz” şeklinde açıkladı!

Bengü’nün bebeğinin adı ne

Şarkıcı Bengü, önceki gün bir alışveriş merkezinde objektiflere takıldı. İkinci kez anne olmaya hazırlanan şarkıcı, “İkinci çocuğumuza eşim Selim’in adını vereceğiz. Ona ‘Junior Selim’ diyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Muhabirlerle sohbet edip soruları yanıtlayan ünlü şarkıcı Bengü, “Hamile olduğumu ilk duyduğumda çok mutlu olduk” dedi.

“Selim Selimoğlu”

Oğluna isim olarak eşi Selim adını vermeyi düşündüklerini söyleyen Bengü, “İsim olarak soyadımız Selimoğlu olduğu için ‘Junior Selim’ diye düşünüyoruz. Zaten eşim Selim’in de hayaliydi. Zeynep ismini ben koymuştum bunu da Selim’e bıraktık” ifadelerini kullandı.

“Oğlum iyi bakıyor annesine”

Hamileliğinin rahat geçtiğini söyleyen Bengü, aşerme ile ilgili sorulan soruya ise, “İkinci çocukta daha çok olur dediler ama oğlum iyi bakıyor annesine. Şu ana kadar aşerme gibi bir durum olmadı” diye konuştu. 2018 yılında Selim Selimoğlu ile evlenen Bengü’nün bu evlilikten Zeynep adında bir kızı bulunuyor. 4.5 aylık hamile olan ünlü şarkıcı, önümüzdeki aylarda ikinci kez anne olmanın heyecanını yaşıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri