Ana SayfaTürkiyeBenim adımı o pis ağzına alma meczup! Fatih Tezcan ile Süleyman Özışık...

Benim adımı o pis ağzına alma meczup! Fatih Tezcan ile Süleyman Özışık arasında rezil kavga

AK Parti medyasının tartışmalı iki ismi Fatih Tezcan ile Süleyman Özışık twitter'da birbirine girdi.

Süleyman Özışık Fatih Tezcan ile twitter’da kavgaya tutuştu. AK Parti’deki “ben daha Reisçiyim’ tartışmaları hız kesmeden sürerken Fatih Tezcan ile Süleyman Özışık da birbirine girdi. Süleyman Özışık, “Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim” diyerek tartışmanın fitilini ateşledi.

Fetih Tezcan’dan vurgun iddiası

Fatih Tezcan geçtiğimiz yıllarda Scope videosunda ‘internethaber’ sitesi sahipleri Hadi Özışık ve Süleyman Özışık kardeşlerin belediyeden vurgun yaptığını iddia etmişti. Tezcan, Özışık kardeşlerin AK Partili belediye başkanlarına şantaj yaparak tehdit ettiğini söyleyerek şu ifadeleri kullanmıştı:

“Bir yazar gidiyor bir belediye başkanını tehdit ediyor, onun ardından seminer dizisi veriyor ilçede! ‘Belediye başkanı görevden alınacak’ diye yazıyor ağabeyi internet sitesinde, kardeşi diyor ki; ‘Abim öyle yazıyor ama benim site ile ilgim yok’ diyor. ‘Ne yapmak lazım’ diyor buna belediye başkanı, ‘Burada bir seminer yapalım’ diyor, iki kişi… 400 bin lira paralar… ‘Bu dönem olmaz ama’ diyor belediye başkanı ‘Yeni dönemde’… ‘Yoksa devam edeceğiz yazmaya’ diyor, belediye başkanı da çıkarıyor veriyor 200, 300, 400 bin lira. Bunu alan yazar her gün namus satıyor medyada…”

Süleyman Özışık’tan cevap gecikmedi

Özışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kardeşim ben açık ve net söylüyorum. Ben Twitter’da yazdığını mahkemede inkar eden ve önüne gelene iftira atan Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim. Sizi takip ediyoruz diyenler onu takip ediyorsa lütfen beni takip etmesin. Allah için beni takibi bırakın, istemiyorum” dedi.

Bölücülük yapmayın çıkışı

Süleyman Özışık’a yanıt veren FatihTezcan “Bölücülük yapmayın, fitne çıkarmayın” dedi ve şunları yazdı:

“Benim güçle ve isimlerle işim olmaz. Ben davaya, hakikate bakarım. Ve siz yanlış bir plan içindesiniz. Noktasına, virgülüne kadar bütün planlarınızdan, stratejilerinizden haberimiz var. Son sabırlarım. Demedi demeyin. Bölücülük yapmayın. Fitne çıkarmayın.”

Süleyman Özışık’tan meczup cevabı

Süleyman Özışık, Fatih Tezcan’ın tweetini alıntılayarak “Benim adımı o pis ağzına alma meczup! Önce adam ol, sana açtığım davaya katılmamak için kuyruğu kıstırıp kaçma. Gel mahkemeye attığın iftiranın hesabını ver. Benle ilgili elinde belge var da açıklamıyorsan namertsin. Buyur meydan senin!” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri