Ana SayfaMagazinBenimle Söyle kim kazandı? Benimle Söyle'de kim şampiyon oldu?

Benimle Söyle kim kazandı? Benimle Söyle’de kim şampiyon oldu?

Benimle Söyle’nin 13. haftasında büyük final heyecanı yaşandı. Büyük finale kalan 6 yarışmacı mothiş arabanın sahibi olmak için bir kez daha sahneye çıktı. Benimle Söyle yarışmasının finaline 3 isim kaldı. Uğur Öz, Dila Kışla ve Eftalya son üçe kalan isimler oldu.

Benimle Söyle yarışmasında son 3’e kalan isimler Eftelya, Dila ve Murat oldu. Eftelya 66 jüri üyesini ayağa kaldırdı.

Dila Kışla Deli Kızım Uyan performansıyla ikinci kez sahneye çıktı ve 54 jüri üyesini ayağa kaldırabildi.

Uğur Öz tam 88 jüri üyesini birden ayağa kaldırdı ve şampiyonluğunu ilan etti. Çeyrek finalden şampiyonluğa ulaşan Benimle Söyle yarışmacısı Uğur Öz, önce 3. olarak elenmiş ardından ikinci bir şans tanınmış ve yarışmaya geri dönmüştü.

Benimle Söyle’de büyük final ve yarışmacıların performansları

Berke Bahçeci Ey Özgürlük şarkısıyla büyük finaldeydi. Performansıyla 53 puan aldı. Berke şarkının sözlerini unuttu.

Dila Kışla Celine Dion ile ünlenen Titanic’in o ünlü şarkısını seslendirdi: My Heart Will Go On. Dilara Kışla performansıyla 85 puan aldı.

Müzik öğretmeni Uğur Öz Kuma Kuşu ile büyük finalde sahne aldı. Daha önce Büklüm Büklüm ve Makber gibi şarkılarıyla harika performanslar sergileyen müzik öğretmeni Uğur Öz 86 puan aldı.

Benimle Söyle’de kim elendi sorusu yanıt bulmadan sahneye çıkan 4. isim Eftalya Fettahoğu oldu. Şebnem Ferah’ın ünlü Can Kırıkları şarkısını söyleyen Eftalya 84 kişiyi ayağa kaldırmayı başardı ve ikincilik koltuğuna oturdu.

Benimle Söyle yarışmasında Umut Utku sahneye 5. sırada çıkı. Benimle Söyle yarışmacısı Umut Utku, Mor ve Ötesi’nden Cambaz şarkısını seslendirdi. Umut sadece 50 jüri üyesini kaldırabildi ve elendi.

Serra Hepgül Skyfall performansıyla 76 jüri üyesini ayağa kaldırdı. Bu puan Serra için yeterli olmadı. Benimle Söyle büyük finalinde sahne alan son isim olan Serra Hepgül 76 puanla elendi.

Benimle Söyle kim şampiyon oldu

Geride kalan 12 haftanın ardından bugün büyük final için yarışmacılar son kez sahneye çıktı. Kanal D ekranlarında yayınlanan şarkı yarışması Benimle Söyle bugün sezon finaliyle ekrana geldi.

Benimle Söyle yarışmasında bugün 6 yarışmacı sahne aldı. Son üçe kalan isimler şunlar oldu: Uğur Öz, Dila Kışla ve Eftalya Fettahoğlu.

Uğur Öz tam 88 jüri üyesini birden ayağa kaldırdı ve şampiyonluğunu ilan etti. Çeyrek finalden şampiyonluğa ulaşan Benimle Söyle yarışmacısı Uğur Öz, önce 3. olarak elenmiş ardından ikinci bir şans tanınmış ve yarışmaya geri dönmüştü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz