Ana SayfaMagazinBenimle Söyle Uğur Öz kimdir? Büklüm Büklüm

Benimle Söyle Uğur Öz kimdir? Büklüm Büklüm

Benimle Söyle yarışmasında Büklüm Büklüm şarkısını söyleyen Uğur tam 90 jüriyi birden kaldırarak 2. koltuğuna oturdu. Benimle Söyle yarışmacısı Uğur Öz kimdir?

Bu akşam Benimle Söyle adlı şarkı yarışmacısı 4. bölümüyle ekranlara geldi. Sertan Özer’in 96 jüri üyesini kaldırdığı akşamda Uğur da tam 90 jüri üyesini kaldırdı.

Benimle Söyle Uğur Öz kimdir?

Uğur Öz 25 yaşında, aslen Diyarbakırlı. Şanlıurfa Siverek’teki Beğdeş Ortaokulu’nda müzik öğretmenliği yapıyor. Zamanında Ayta Sözeri’nin de söylediği o ünlü Büklüm Büklüm şarkısını seslendiren Uğur Öz jüriden tam not aldı. Benimle söyle yarışmasında tam 90 jüri üyesini birden kaldırmayı başaran genç ses Uğur Öz, ikincilik koltuğunun da sahibi oldu.

Geçmişte Büklüm Büklüm şarkısını söylemiş olan Benimle Söyle jüri üyesi Ayta Sözeri Uğur için duygusal yorumlar yaptı. Ayta Sözeri “Ben bu şarkıyı söyledim ve benim yolumu açtı. Umarım senin de açar” diye konuştu.

Uğur Öz, Yiğit Okan Demirel ile birlikte yeniden yarıştı. Çünkü ikisi 2. ve 3. olmuştu. Ancak ikinci performansta sadece 78 kişiyi kaldırabildi Yiğit ve yarışmadan elendi. Yiğit 87 kişiyi kaldırmıştı.

Jüri Uğur Öz için neler dedi?

Ayta Sözeri, “İlk duyduğumda ayağa kalktım. Ben bu şarkının uğuruna çok inanıyorum. Bu şarkıyı okuyacağım zaman gelene kadar hep bu şarkıyı okuduğumda hayatım değişecek diye düşünüyordum. Okudum ve hayatım değişti. İnşallah senin de hayatın değişir” diye konuştu.

Birce Akalay ise “Şarkıyı çok hissettim. Çok naif ve güzel okudun” dedi.

Yarkıya kalkmayan Ferman Akgül “Kusura bakmayın bir şey işlemedi bana. Son yaptığınız hareketle pişman da oldum aslında kalkmadığıma” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz