Ana SayfaMagazinBenimle Söyle yarışmacısı Berke Bahçeci kimdir?

Benimle Söyle yarışmacısı Berke Bahçeci kimdir?

Benimel Söyle adlı şarkı yarışmasında yarışan Berke Bahçeci kimdir? Cem Karaca’nın Dadaloğlu türküsüyle sahneye çıkan ve jüriyi adeta büyüleyen Berke Bahçeci adını yarı finale yazdırabildi mi?

Benimle Söyle yarışmacısı Berke Bahçeci kimdir?

Küçük yaşına rağmen Dadaloğlu gibi zor bir eseri son derece başarılı şeklide seslendirmeyi başaran Berke Bahçeci kimdir? Herhangi bir müzik eğitimi yok. Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi. Berke yarışmaya annesiyle birlikte katıldı.

Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Lise son sınıf öğrencisi. Şarkı söylerken kendisini hiçbir yerde olmadığı kadar özgür hissediyor.

Berke Bahçeci müzikte kendisine babası Fuat Bahçeci’yi idol olarak aldığını söyledi. Berke Benimle Söyle yarışmasında tam 97 jüri üyesini ayağa kaldırmayı başararak direkt birincilik koltuğuna oturdu ve bütün sıralamayı değiştirdi.

Jüri üyeleri Berke için neler söyledi?

En başta yarışmanın sunucusu Enis Arıkan “İnanılmaz bir performankstı” diyerek değerlendirdiği Berke’nin performansını.

Tam 97 jüriyi ayağa kaldırmayı başaran Berke Bahçeci için Metin Arolat “Bakıyorum 3 kişi kalkmamış. Hadi Nikki’yi biliyoruz. Buna da kalkmadıysanız neye kalkacaksınız. Hak yemeyelim burada” dedi.

Birce Akalay ise Berke Bahçeci için “Senin çok özel bir yetenek olduğunu düşünüyorum. Jüriyle öyle ir alışveriş oldu ki. Bence Türkiye’nin senin gibi iyi seslere, müzisyenlere ihtiyacı var. İyi ki varsın ve buradasın” ifadelerini kullandı.

Nikki: Berke çok güzel söyledi ama benim tarzım değil

Kimse için ayağa kalkmayan Nikki ise “Çok güzel bir sesi var. Ancak tarzım olmadığı için ayağa kalkmadım” diye konuştu. Nikki Anadolu Rock müziğini sevmediğini öyledi.

Bu haberi Türkiye’de ilk kez Medya Notu‘nda okudunuz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz