Ana SayfaMagazinBenimle Söyle yarışmacısı Serhat Erdem kimdir? 'Söyle Buldun mu?' şarkısını söyledi

Benimle Söyle yarışmacısı Serhat Erdem kimdir? ‘Söyle Buldun mu?’ şarkısını söyledi

Benimle Söyle yarışmasında Serhat Erdem rüzgarı esti. Sesinin 4 oktav olarak ölçüldüğünü söyleyen Serhat Erdem, şarkısını 4 yıl önce ayrıldığı sevgilisini unutamadığını belirtti. Söyle Buldun mu şarkısını söyleyen Serhat Erdem tam 54 jüri üyesini döndürmeyi başardı.

Benimle Söyle yarışmacısı Serhat Erdem kimdir?

27 yaşında olan ve programa İzmir’den katılan Benimle Söyle yarışmacısı Serhat Erdem jüriyi etkilemeyi başardı. Lise mezunu olan ve müzisyenlik yapan Serhat Erdem kendisinden “2014 yılında sesimin 4 oktav olduğu söylendi. Sonra 3.5 oktavını kullandığımı öğrendim. Bu ses aralığının önemli olduğunu düşünmüyorum. Önemli olanın kendini analatabilmek olduğunu düşünüyorum.” sözleriyle bahsetti.

Jüri üyesi Serhat Erdem için ne dedi

Jüri üyesinin hemfikir olduğu tek konu vardı o da Serhat Erdem’in sesinin gücü. Sevgilisinden 4 yıl önce ayrıldığını belirten Serhat’ın sesini değerlendiren Melihat Gülses, “Sevgilinden ayrılman ve bu kadar ağlaman değer miydi? Bence değmezdi. Bu kadar sağlam bir kumaş, ses anlamında hakikaten çok özel bir sesin var. Bana göre çok kontrolsüz. Biraz onu dengeleyebilirsen çok başarılı olabilirsin” dedi.

Nikki Wild “Ben böyle ağlamalı, sızlamalı müzikleri sevmiyorum. Tarzım değil. Başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Çiğdem Doğu ise “Kızın niye kaçtığı belli oldu. O kadar bağırıyorsun ki. Sesin güzel ama çok bağırarak söylüyorsun” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz