Ana SayfaMagazinBenimle Söyle Zeynep Arslanoğlu kimdir? Sen Ağlama

Benimle Söyle Zeynep Arslanoğlu kimdir? Sen Ağlama

Zeynep Arslanoğlu Sezen Aksu’nun o ünlü Sen Ağlama şarkısıyla herkesi büyüledi. Sahnede hem ağladı hem de ağlattı. Müzik öğretmeni olan Zeynep şarkı söylerken hayli duygusal anlar yaşadı.

Benimle Söyle’nin finalinde en fazla jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacı harika bir arabanın sahibi olacak.

Benimle Söyle yarışmacısı Zeynep Arslanoğlu kimdir?

Henüz 29 yaşında olan Zeynep Arslanoğlu Sen Ağlama şarkısıyla büyük başarı yakaladı. Samsunlu olan Zeynep müzik öğretmeni. Osmaniye Düziçi’ne müzik öğretmenliği yapıyor. Orada doğu görevini yerine getiriyor.

Sahneye çıkmadan kendisinden bahseden Benimle Söyle yarışmacısı Zeynep Arslanoğlu, “Yetenek babamdan geliyor. Çok güzel sesi var babamın. Aslında ailemdeki herkesin sesi çok güzel diyebilirim. Müzik benim için çok farklı bir dünya.” dedi.

Zeynep Arslanoğlu için kaç jüri kalktı?

Neredeyse bütün jürinin ayakta alkışladığı Benimle Söyle yarışmacısı Zeynep Arslanoğlu 98 jüriyi birden ayağa kaldırmayı başardı. Bu müthiş performansı yorumlayan jüri üyeleri Zeynep’in performansı karşısında büyülenmiş gibiydi. Zeynep’in sesine kalkmayan iki isimden biri Nikki Wild oldu.

Benimle Söyle jüri üyesi Orçun Sünear, “Çok beğendim. Olumsuz bir şey söyleyemeyeceğim” dedi.

Benimle söyle jürisi influencer Esra Akpınar “Çok güzel söyledin. Sen söylerken ilkokul aşkıma kadar özledim” dedi.

Manga’nın menajeri Emrah Günkaya, “Harika söyledin. Belki birlikte single yaparız” diyerek gecenin sürprizine imza attı.

Ferman Akgül: Çok güzel bir ses rengin var

Ferman Akgül, “Bu para ayı kimlerden dinlemedik ki. Sezen Aksu’nun benim için şöyle bir özelliği vardı. Her yıl bir his şarkısı çıkarırdı. Bu tür şarkılar insanı hep bir zaman yolculuğuna çıkarır. Senin çok etkili ve kendine has bir sesin var. Bence her şeye yakışacak çok güzel bir ses rengin var” diye konuştu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz