Ana SayfaTürkiyeBenimle Söyle'de Azra Başak rüzgar gibi geçti! Yelda Kırçuval'ın yorumuna jüri tepki...

Benimle Söyle’de Azra Başak rüzgar gibi geçti! Yelda Kırçuval’ın yorumuna jüri tepki gösterdi

Azra Başak enerjisi ve sesiyle Benimle Söyle jürisini büyülemeyi başardı. Ancak Yelda Kırçuval’ın yorumları jürinin tepkisine neden oldu. Azra Başak Sertab Erener’in o ünlü Aldırma Deli Gönlüm şarkısını okudu ancak beklediği kadar jüri üyesini kaldırmayı başaramadı. Azra Başak performansıyla adeta jüriyi ikiye böldü. Jüri Azra Başak’ın sesi ve performansı karşısında neredeyse birbirine giriyordu.

Benimle Söyle yarışmasının 8. bölümünde sahneye çıkan yarışmacılardan biri de Azra Başak oldu.

Yarımaya Antalya’dan katılan Azra Başak, “Şimdiki söyleyeceğim şarkıda birçok kalp kırıklıkları yaşadım ancak hepsini bu şarkıyla aştım” dedi.

Antalya’da otellerde sahne alan Azra Başak öğretmenlik yapıyor. Azra Başak sahneye çıkmadan önce “Her tarz şarkı söyleyebiliyorum. Şarkı söylemek benim için su içmekle aynı şey” dedi.

Yelda Kırçuval’ın yorumuna jüri tepki gösterdi.

Azra Başak sadece 40 jüri üyesini ayağa kaldırmayı başarabildi. Jüri üyesi Yelda Kırçuval “Evde söyleseydin. Çok tatlıydın ama olmadı” dedi.

Bir başka jüri üyesi Su Doğan ise “Bence sahneye çok yakıştın. Çok kuvvetli bir sesin var. Ben söylenenlere katılmıyorum ve sesini çok beğendim” diye konuştu.

Benimle Söyle yarışmasının ağır topları, deneyimli müzisyenler Ahmet Güvenç ve Gür Akad ise “Çok güzel söyledin. Çok süperdi.” diyerek Yelda Kırçuval’a katılmadıklarını belli etti.

Azra Başak geçen yıl O Ses Türkiye’ye katılmıştı

Aslında Azra Başak televizyona yabancı bir isim değil. Onu sevenler Azra Başak’ı O Ses Türkiye’den hatırlayabilirler. Çünkü geçen yıl O Ses Türkiye yarışmasında sahne almıştı Azra Başak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz