Ana SayfaMagazinBennu Yıldırımlar yeni dizisi ne? Bennu Yıldırımlar Sadakatsiz dizisinde!

Bennu Yıldırımlar yeni dizisi ne? Bennu Yıldırımlar Sadakatsiz dizisinde!

Bennu Yıldırımlar yeni dizisi ne? Bennu Yıldırımlar Sadakatsiz dizisinde! Sadakatsiz dizisi finale doğru yaklaşırken diziye bomba gibi bir isim transfer oldu. Bennu Yıldırım Sadakatsiz dizisinde rol alacak. Detaylar haberimizde!

Bennu Yıldırımlar yeni dizisi ne? Bennu Yıldırımlar Sadakatsiz dizisinde! Sadakatsiz dizisi finale doğru yaklaşırken diziye bomba gibi bir isim transfer oldu. Bennu Yıldırım Sadakatsiz dizisinde rol alacak. Detaylar haberimizde!

Bennu Yıldırımlar yeni dizisi ne

Başarılı oyuncu Bennu Yıldırımlar, Asya’nın geçmişinden gelen, hiç tanımadığı Asya Günalan karakterine hayat verecek. Asya Günalan, Tekirdağ’ın ve Asya’nın hayatına bomba gibi düşecek; onun geçmişini sorgulamasına sebep olacak.

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt’un oturduğu, senaryosunu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’un uyarladığı Sadakatsiz’in başrollerinde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen eşlik ediyor.

Sadakatsizin kadrosuna usta oyuncu Burak Sergen, Özge Özder, Kenan Ece, Yeliz Kuvancı, Ali İl, Nazlı Bulum, Gözde Seda Altuner, Emir Taro Tekin, Alp Akar, Mahmut Gökgöz, Onur Berk Arslanoğlu, Oktay Oy, Gamze Büyükbaşoğlu, Mutlunur Lafçı, Merve Akın, Dora Dalgıç ve Bekir Hakan Uyanık yer alıyor.

Bennu Yıldırımlar kimdir?

Bennu Yıldırımlar, 22 Kasım 1969 tarihinde İstanbul’da doğdu. Erenköy Kız Lisesini 1986 yılında bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’ne girdi. İki sene de Eski Yunan Dili ve Edebiyatı okudu.

Üniversitede okurken İstanbul Şehir Tiyatrosu’na başladı. Londra Westminster Adult Education Institute’te drama üzerine kurs gördü. Yıldırımlar, 1993-1997 yılları arasında Şevket Altuğ, Sümer Tilmaç, Jülide Kural gibi oyuncular ile birlikte rol aldığı ve o zamanlar küçük-büyük herkesi ekranlara bağlayan Süper Baba dizisinin asi kızı Elif olarak tanındı.

2006-2010 yılları arasında yayınlanan ve Reşat Nuri Güntekin’in romanından uyarlanan Yaprak Dökümü dizisinde Fikret karakterini canlandırdı. Sonraki yıllarda Umutsuz Ev Kadınları, Gönül İşleri ve Altınsoylar gibi dizilerde başrollerde ekrana geldi.

1988 yılından beri aktif olarak İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu olan Bennu Yıldırımlar, geçtiğimiz sezon William Shakespeare’in Serdar Biliş yönetmenliğindeki “12. Gece” adlı oyununda Olivia karakterini canlandırmıştır. İstanbul Devlet Tiyatroları oyuncusu Bülent Emin Yarar ile evli olan Bennu Yıldırımlar’ın Ada isminde kızları bulunuyor.

Bennu Yıldırımlar, Kadın dizisinde, mutsuz ilk evliliğinden, kızı Bahar’ı da arkasında bırakarak kaçan Hatice karakterini canlandırdı. Son olarak ise Exxen’de yayımlanan Olağan Şüpheliler dizisinde rol aldı. Yıldırımlar, 1.69 metre boyunda ve 61 kilo olan Bennu Yıldırımlar Yay burcudur

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri