Ana SayfaTürkiyeBerat Albayrak AK Parti'yi ikiye böldü! İşte son iddia

Berat Albayrak AK Parti’yi ikiye böldü! İşte son iddia

Son zamanlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın adından sıklıkla söz ettiği damadı Berat Albayrak AK Parti'yi ikiye bölmüş durumda.

Son zamanlarda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adından sıklıkla söz ettiği damadı Berat Albayrak AK Parti’yi ikiye bölmüş durumda.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarıyla yeniden gündeme gelen ve kabine döneceği iddia edilen Berat Albayrak için AK Parti’de farklı görüşler var.

Gazete Duvar’ın “Duvar Arkası” bölümünde kaleme alınan yazıda, “Erdoğan’ın bu açıklamaları AK Parti kongresi yaklaşırken yapması ise kulislerde, “Damada yeniden görev mi verilecek?” sorusuna neden oldu. AK Parti içinde bazı yöneticiler Albayrak’ın Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’ne Enerji Bakanı olarak dönebileceğini ya da parti yönetiminde görev alabileceğini ileri sürerken bazı AK Partililer ise, ‘Bitti o iş, geri dönüş olmaz’ yorumunu yaptı. Kulislere bakılırsa parti yönetimi ve kabinede en az yarı yarıya değişim beklenen kongre sürecinde gözler daha uzun süre Albayrak isminde olacak…” ifadesi kullanıldı. 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri