Ana SayfaTürkiyeBerat Albayrak, Cumhurbaşkanı'nı yok saydı!

Berat Albayrak, Cumhurbaşkanı’nı yok saydı!

Dün, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Karadeniz'de doğal gaz bulunduğunun açıklanmasının ardından bugün şok edici bir gelişme yaşandı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün ‘verdiği doğal gaz ‘müjde’sinin ardından bugün ilginç bir gelişme yaşandı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Karadeniz’de bulunan doğal gaza ilişkin detayların açıklandığı ve Hazine ve Maliye Bakanlığınca hazırlanan ve bakanlık logosunun kullanıldığı bir görsel yayımlarken ilginç bir detay gözlerden kaçmadı.

Doğal gaza ilişkin birtakım verilerin yer aldığı görselde kendisini sol baş köşede ve büyük bir fotoğraf ile konumlandıran Albayrak’ın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ayırdığı yer ise görenleri adeta şaşkına çevirdi.

Resim

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafına görselin alelade bir köşesinde ve çok küçük bir şekilde yer verilmesi sosyal medyada şaşkınlık yaratırken konuya ilişkin Taha Ün’den bir yorum geldi.

Şu görseli başka bir bakan kullansa görevden alınır!

Gelecek Partisi’nin iletişim kampanyalarını yürütmesiyle bilinen Taha Ün, görseli paylaştığı mesajında şu ifadeleri kullandı: Hazine ve Maliye Bakanlığının görseli… Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanına lütfedip görselde yer ayıran Bakan Beyi ve çalışma arkadaşlarını kutluyorum. Şu görseli bugün bir başka bakan, bir başka belediye başkanı, taşrada kaymakam, bozkırda muhtar, anadoluda ilçe başkanı filan yapsa akşama görevden alınır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri