Ana SayfaTürkiyeBerat Albayrak iş dünyasıyla toplantılara başladı! İşte o serzeniş

Berat Albayrak iş dünyasıyla toplantılara başladı! İşte o serzeniş

En son yakınının düğününde görülen eski Hazine Bakanı Berat Albayrak’ın ünlü bir holdingin patronuna “Siz bana destek vermediniz ama bakın neler oldu!” dediği iddia edildi.

8 Kasım’da istifasının ardından suskunluğa bürünen Berat Albayrak’ın ne yapacağı merak edilirken, gelen son bilgiler gündem yarattı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa ettikten aylar sonra ilk kez 7 Mayıs’ta Büyük Çamlıca Cami’ndeki cuma namazında görüntülenen Berat Albayrak, bu kez bir düğünde görüldü.

Berat Albayrak,  Aykut Kalender ve Betül Özçelik çiftinin İstanbul Beykoz’da düzenlenen düğün törenine katıldı. Burada bir konuşma yapan Albayrak, şu ifadeleri kullandı:

“Şimdi tabi burada eski bakan olarak değil de kardeşimizin düğününe, Aykut bizim kardeşimiz gibi ama tabi Betül kızımız da kardeşimiz gibiydi. Yağmur bekliyorduk. Bugünün hatırına yağmur da elhamdülillah yağmadı. Açık havada güzel bir yaz akşamında bir arada bugüne şahitlik etmekten dolayı çok mutluluk duyuyorum. Rabbim iki cihan saadeti muhabbeti nasip etsin sizlere. Sizler vesilesiyle kurulacak bu aileden ülkeye ve ümmete çok hayırlı evlatlar yetiştirmenizi nasip etsin duasıyla tekrarda iki aileyi de tebrik ediyorum.”

İş dünyasına: Siz bana destek vermediniz ama bakın neler oldu!

Yeniden siyasete dönüp dönmeyeceği merak edilen Berat Albayrak’ın Saray kadrosunda danışman olarak görevlendirileceği iddia ediliyordu. Ancak Berat Albayrak ile ilgili yeni bir iddia gündemde.

Halktv’nin iş hayatındaki kaynaklarına dayandırdığı habere göre göre Berat  Albayrak, iş dünyasıyla toplantılar yapmaya başladı. eski Hazine Bakanı Albayrak’ın, Türkiye’nin tanınmış holdinglerden birinin patronuna “Siz bana destek vermediniz ama bakın neler oldu!” dediği iddia edildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri