Ana SayfaTürkiyeBerat Albayrak Trabzon'da kendini genel başkan gibi karşılattı

Berat Albayrak Trabzon’da kendini genel başkan gibi karşılattı

Ne Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Konya’da ne de Tarım Bakanı Bekir Pekdemirli İzmir’de böylesine görkemle karşılandı. Berat Albayrak’ın neredeyse davullu zurnalı Trabzon çıkarması ne anlama geliyor şöylece bir bakmak gerekiyor.

Sanki bir Ekonomi Bakanı değil de gövde gösterisi yapmak için, meydan okumak adına Trabzon’a ayak baskın bir genel başkan edası var yine Berat Albayrak’ta. Berat Albayrak neden kendisi için böyle cafcaflı bir karşılama merasimi yaptırdı. Trabzon’daki karşılama da bir de iddialı slogan vardı: Büyük değişim.

Benzer bir vaka AK Parti’nin 18. kuruluşu için düzenlenen videoda da yaşandı. AK Parti’nin kuruluşunun 18. yılı için hazırlanan videoda hatırlanacağı gibi başrolde Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan çok damat Berat Albayrak vardı. Bu olay günlerce konuşulup tartışıldı.

Kimse AK Parti’nin kuruluşu yıl dönümü için Berat Albayrak’ın kendini o kadar öne atmasını unutmamışken patlak veren Trabzon ziyareti akıllarda yeniden soru işareti yarattı?

Bilindiği gibi günlerdir Ankara kulislerinde konuşulan bir mesele var. Buna göre Cumhurbaşkanı Erdoğan yakında AK Parti Genel Başkanlığı’ndan el çekecek. Sadece partili Cumhurbaşkanı olacak. AK Parti Genel Başkanlık görevini de birine bırakacak? Ama o biri kim henüz belli değil. Acaba Berat Albayrak cafcaflı, görkemli Trabzon çıkarmasıyla Erdoğan’a mesaj mı gönderiyor?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz