Ana SayfaTürkiyeBerat Albayrak’ın sağlık sorunu ne? Hastalığı ne?

Berat Albayrak’ın sağlık sorunu ne? Hastalığı ne?

Berat Albayrak sağlık sorunu ne? Hazine Bakanı Berat Albayrak'ın hastalığı ne? İstifa ederken 'sağlık sorunlarım var' demişti.

Berat Albayrak sağlık sorunu ne? Hazine Bakanı Berat Albayrak’ın hastalığı ne? İstifa ederken ‘sağlık sorunlarım var’ demişti. Hazine Bakanı olan Berat Albayrak’ın hastalığı ne büyük merak konusu. Çünkü istifa ederken sağlık sorunlarım var demişti. Berat Albayrak’ın sağlık sorunu ne? Berat Albayrak’ın nasıl bir hastalığı var?

Bu sorulara cevap vermek için Berat Albayrak’ın Instagram’dan paylaştığı istifa gerekçesine bir kez daha göz atmakta yarar var.

Berat Albayrak’ın sağlık sorunu ne?

Aynı zamanda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın damadı olan Berat Albayrak istifa gerekçesini bir sağlık sorunu dayandırmıştı. İşte Berat Albayrak’ın sağlık sorunu ne, hastalığı ne sorusuna yanıt olabilecek o açıklaması:

“Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe karan aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,690TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri