Ana SayfaMagazinBeren Saat ayrı eve mi çıkıyor? Beren saat ve  Doğulu ayrı evde...

Beren Saat ayrı eve mi çıkıyor? Beren saat ve  Doğulu ayrı evde mi oturacak?

Beren saat ayrı eve mi çıkıyor? Magazin dünyasının önemli isimlerinden olan Beren saat ve Kenan Doğulu taşınıyor. Ünlü çift Avrupa yakası'ndan ev bakıyor. 

Beren saat ayrı eve mi çıkıyor? Magazin dünyasının önemli isimlerinden olan Beren saat ve Kenan Doğulu taşınıyor. Ünlü çift Avrupa yakası’ndan ev bakıyor. 

Beren saat ayrı eve mi çıkıyor

Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti Anadolu Yakası’ndan taşıma kararı aldı. Yıllardır Acarkent’te oturan çift Avrupa yakasında ev bakmaya başladı.

Beren Saat, yakın arkadaşı Belçim Bilgin’le Zekeriköy’de ev bakarken görüntelendi. Beren Saat’in yanında eşi Kenan Doğulu’nun olmaması  soru işaretlerine neden oldu.

Geçtiğimiz günlerde Beren saat, 2004 yılında ölen eski sevgilisi Efe Güray’ın doğum gününü sosyal medya hesabından ‘benim kahramanım’ notuyla paylaştığı bir fotoğrafla kutladı. Bu paylaşım sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Beren Saat’in bu paylaşımını vefalı bir hareket olarak değerlendirirken bir kısmı ise Kenan Doğulu’ya saygısızlık olarak yorumladı.

Beren saat ve  Doğulu ayrı evde mi oturacak

Los Angelles’te 2014 yıllında evlenen çift bir süre önce ayrılma noktasına gelmiş daha sonra devam etme kararı almıştı. Aşkalarına kaldıkları yerden devam eden çift taşınmak için harekete geçti. Avrupa Yakası’nda ev bakmaya başlayan Beren Saat ve Kenan doğulu çiftinin tamamen mi taşınacağı yoksa her iki evde de ayrı mı oturacağı henüz bilinmiyor.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri