Ana SayfaMagazinBeren Saatin ilk aşkı Efe Güray neden öldü? Efe Güray kimdir

Beren Saatin ilk aşkı Efe Güray neden öldü? Efe Güray kimdir

Beren Saatin ilk aşkı Efe Güray neden öldü? Efe Güray kimdir? Oyuncu Beren Saat, hayatını kaybeden sevgilisini "Benim kahramanım” notuyla andı. Beren Saat'in ilk aşkı Efe Güray'ın kim olduğu ve neden öldüğü sosyal medyada merak edildi. Cevabı haberimizde!

Beren Saatin ilk aşkı Efe Güray neden öldü? Efe Güray kimdir? Oyuncu Beren Saat, hayatını kaybeden sevgilisini “Benim kahramanım” notuyla andı. Beren Saat’in ilk aşkı Efe Güray’ın kim olduğu ve neden öldüğü sosyal medyada merak edildi. Cevabı haberimizde!

Beren Saatin ilk aşkı Efe Güray neden öldü

Beren Saat ilk aşkı Efe Güray’ın doğum gününü unutmadı ve sosyal medya hesabından “my hero” etiketi ile paylaştı. Bu paylaşım sonrasında Beren Saat’in ilk aşkı Efe Güray hakkında detaylar yeniden merak edilmeye başladı. Efe Güray kimdir, neden öldü sorularının cevabı haberimizde.

Beren Saat trafik kazasında hayatını kaybeden eski sevgilisi Efe’yi doğum gününde andı. Beren Saat’in çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı olan Efe Güray, güzel oyuncu Beren Saat’in ünlenmesine vesile olan yarışma sırasında kendisini hiç yalnız bırakmamış ve desteklemişti. Beren Saat hayatını kaybeden sevgilisini “Benim kahramanım” notuyla andı.

EFE GÜRAY KİMDİR, NEDEN ve NE ZAMAN ÖLDÜ?

Beren Saat, 2002 yılında trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’ın doğum gününü unutmadı. Beren Saat, bu alışkanlığı bozmayarak 2021 senesinde de Güray’ın doğum gününü kutladı. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımına,” Benim kahramanım” notunu düştü.

Beren Saat, yıllar sonra verdiği bir röportajda hayatının akışını değiştiren oyunculuk yarışmasına katılmaya kendisini ısrarla teşvik eden 19 yaşındaki Efe Güray’ ile ilgili şunları söylemişti: “Hayatımın aşkı. O da TED’dendi. 3 yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu. Benden bir yaş küçüktü ama çok olgundu.”

Elim bir trafik kazası sonucu 2004 yılında vefat ettiğinde 19 yaşındaydı. Efe Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde okuyordu. Spordaki ve derslerindeki başarılarıyla öğrenimini burslu olarak sürdürüyordu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri