Ana SayfaMagazinBerrak Tüzünataç zayıf hali şoke etti! Berrak Tüzünataç hasta mı?

Berrak Tüzünataç zayıf hali şoke etti! Berrak Tüzünataç hasta mı?

Berrak Tüzünataç zayıf hali şoke etti! Berrak Tüzünataç hasta mı? Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, yaşadığı aşklar sonrasında bu kez da magazini zayıflığı ile salladı. Berrak Tüzünataç'ın hasta olup olmadığı ise merak edilenler arasında. İşte cevabı!

Berrak Tüzünataç zayıf hali şoke etti! Berrak Tüzünataç hasta mı? Başarılı oyuncu Berrak Tüzünataç, yaşadığı aşklar sonrasında bu kez da magazini zayıflığı ile salladı. Berrak Tüzünataç’ın hasta olup olmadığı ise merak edilenler arasında. İşte cevabı!

Berrak Tüzünataç zayıf hali şoke etti

Son olarak ALEM dergisine kapak olan başarılı ve güzel oyuncunun son hali herkesi şoke etti. Oyuncunun hasta olup olmadığı ise merak edilenler arasında.

Hiçbir zaman kilolu ya da balık etli olmayan Berrak Tüzünataç’ın son halini görenler “Biraz kilo al” yorumlarını yaptı. Berrak Tüzünataç’ın, Uras Kaygılaroğlu ile yaşadığı aşktan sonra daha da zayıfladığı gözlerden kaçmadı.

Kendisi gibi oyuncu Uras Kaygılaroğlu ile kısa ama tutkulu bir aşk yaşayan Tüzünataç, aradığı aşkı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nda bulduğunu düşünürken yine yanıldı. Ardından sosyal medyaya attığı fotoğraflardaki kilo kaybını fark eden sevenleri şoke oldu.

Sevenleri Berrak Tüzünataç’ın bu haline üzülürken akıllara oyuncunun bir hastalığa yakalanıp yakalanmadığı geldi. Ancak oyucu sağlık sorunu yaşamadığını daha öncelerde dile getirmişti.

https://www.instagram.com/p/CQtEMlGt_Ky/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri