Ana SayfaMagazinBertan Asslani kimdir? Kaç yaşında? Hazal Şenel ile evlilik kararı aldılar

Bertan Asslani kimdir? Kaç yaşında? Hazal Şenel ile evlilik kararı aldılar

Bertan Asslani kimdir? Instagram hesabı ne, kaç yaşında? Pis yedili dizisinin yıldızı Bertan Asslani Hazal Şenel ile evleniyor.

Pis yedili dizisinin yıldızı Bertan Asslani kimdir evlilik haberinden sonra gündem oldu. Bertan Asslani ile Pis Yedili dizisinden rol arkadaşı Hazal Şenel evleniyor. Ünlü bir oyuncu olan Bertan Asslani kimdir? Kaç yaşında? Instagram hesabı ne?

Aslında Makedonya’da bir pop yıldızı olarak bilinen Bertan Asslani hakkında detaylar… 80 bine yakın Instargam takipçisi olan 30 yaşındaki yıldızın paylaştığı fotoğraf evlilik haberlerini doğruladı. İşte çok takip edilen o Instagram hesabı.

View this post on Instagram

Till the end ❤️

A post shared by bertanasllani (@bertanasllani) on

Bertan Asslani kimdir?

Balkanlar’ın Tarkan’ı olarak bilinen Makedon pop şarkıcısı Bertan Asllani ile Hazal Şenel’in tanışıklığı efsanevi Pis Yedili dizisine dayanıyor. Burada hemen bir dipnot eklemekte yarar var: Pis Yedili, Türk gençlik ve komedi dizisi. 25 Ekim 2011 tarihinde Show TV’de gösterime girmiş, 24 Haziran 2014 tarihinde yayından kaldırılmış ama 6 yıl sonra 10 Haziran 2020 yılında kalan 4 bölümünün yayınlanmasına karar verilmiştir.

Müzisyen, besteci, şarkıcı, oyuncu. 3 Temmuz 1990, Üsküp  / Makedonya doğumlu. Babası Üsküp’teki Eski Türk Çarşısı’nda Saatçi Selim olarak bilinen bir esnaftı. Küçük yaşlardan itibaren müzik ve sporla yakından ilgilendi. 13 yaşında kendi stüdyosunu kurup beste yapmaya başladı. Ve ilk albümünü de bu yaşta çıkardı. Makedonya’da yaşadığı halde albümü Arnavutçaydı. Ailede Arnavut vardı ama bu dile dair tek kelime bile bilmiyordu. Konuşmayı bilmediğin bir dilde şarkı söylemiş oldu.

Bertan Asslani kaç yaşında

Temmuz ayında 30 yaşına bastı Bertan Asslani. Makedonya ve Arnavutluk’ta iki pop albümü yaptı. Ancak ona kariyerinin zirvesini yaşatan olay Türkiye’ye gelmesi oldu. Kendisine Balkanlar’ın Tarkan’ı yakıştırması yapılıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri