Ana SayfaMagazinBıçak Sırtı yeni bölüm fragmanı! Pazar günü fragmanı yayınlandı

Bıçak Sırtı yeni bölüm fragmanı! Pazar günü fragmanı yayınlandı

Bıçak Sırtı yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bıçak Sırtı 44. bölüm fragmanı Lukşi ile evliliği sona eren Ragini’nin geleceğine odaklanıyor. Bıçak Sırtı 44. bölüm fragmanı Lukşi’nin Ragini’ye gerçek yüzünü gösteren videoyu herkese duyurmasıyla adından söz ettiriyor.

Bıçak Sırtı 46. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi fragmanı hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Yeni bölüm fragmanı

Bıçak Sırtı dizisinin 45. bölüm fragmanı da az önce yayınlandı. Pazar günü sevilen dizide neler yaşanacak, işte yeni fragman bu konuda önemli ipuçları veriyor.

Bıçak Sırtı 44. bölüm fragmanı

Ragini’nin yalanları gün yüzüne çıkar ve herkese karşı mahcup olur. Lukşi’yle evliliği biten Ragini’yi bundan sonra neler bekliyor? Lukşi Swara ile Sanskar’ın planlarına ortak olur ve Ragini’nin yalanlarını bir bir ortaya çıkarır.

Ölü numarası yapan Lukşi Ragini’nin itiraflarını gizli kameralarla kaydeder. Lukşi’nin bir anda ayağa kalktığını gören Ragini şok olur. Lukşi herkesi eve çağırarak videoyu izletir ve Ragini’nin gerçek yüzünü gösterir.

Ragini yeni fragmanda kimsenin yüzüne bakamazken herkes Swara’dan özür diler. Swara ve Ragini baba evine döner. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını anlayan Ragini gözyaşlarına boğulur. Ragini’yi bundan sonra nasıl bir hayat bekliyor?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz