Ana SayfaMagazinBıçak Sırtı 54. bölüm fragmanı yayınlandı

Bıçak Sırtı 54. bölüm fragmanı yayınlandı

Bıçak Sırtı Salı günü 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de akşam saatlerinde yayınlanan Hint dizisinde Salı günü neler olacak merak konusu.

Bıçak Sırtı 54. bölüm yeni fragmanıyla sizlerle. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşadığını biliyor muydunuz?

Bıçak Sırtı 54. bölüm fragmanı

Bu sırada Lakşi de Ragini’nin odasına girer. Ragini’ye arkasından yaklaşır ve onu sıkmaya başlar. Ragini yere düşerken Swara görünür. Lakşi kaçmayı başarır. Ragini Uttara bana yeniden saldırdı derken Swara Uttara’nın yanında olduğunu ve saldırının arkasında başka birinin olduğunu söyledi. Ertesi gün Swara Ragini’nin bir delili olduğunu söyleyerek Lakşi’den onu karakola götürmesini ister. Lakşi götüreceğini söyler ve arabayı hazırlar.

Dadi oğlunuz yüzünden Ragini ölecekti der ve Anapurna için karakola gitmeyeceğini söyler. Şekar Durga’nın adaletli birisi olduğunu söyler ve Ragini’nin elinden tutarak götürmek ister. Ancak Dadi onu durdurur. Durga’ya Lakşi’yi getirmesi halinde ne vereceğini sorar. Herkes şok olur.

Dizinin konusu

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir.

Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır.

Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz