Ana Sayfa Magazin Bıçak Sırtı 54. bölüm fragmanı yayınlandı

Bıçak Sırtı 54. bölüm fragmanı yayınlandı

Bıçak Sırtı Salı günü 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal 7’de akşam saatlerinde yayınlanan Hint dizisinde Salı günü neler olacak merak konusu.

Bıçak Sırtı 54. bölüm yeni fragmanıyla sizlerle. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşadığını biliyor muydunuz?

Bıçak Sırtı 54. bölüm fragmanı

Bu sırada Lakşi de Ragini’nin odasına girer. Ragini’ye arkasından yaklaşır ve onu sıkmaya başlar. Ragini yere düşerken Swara görünür. Lakşi kaçmayı başarır. Ragini Uttara bana yeniden saldırdı derken Swara Uttara’nın yanında olduğunu ve saldırının arkasında başka birinin olduğunu söyledi. Ertesi gün Swara Ragini’nin bir delili olduğunu söyleyerek Lakşi’den onu karakola götürmesini ister. Lakşi götüreceğini söyler ve arabayı hazırlar.

Dadi oğlunuz yüzünden Ragini ölecekti der ve Anapurna için karakola gitmeyeceğini söyler. Şekar Durga’nın adaletli birisi olduğunu söyler ve Ragini’nin elinden tutarak götürmek ister. Ancak Dadi onu durdurur. Durga’ya Lakşi’yi getirmesi halinde ne vereceğini sorar. Herkes şok olur.

Dizinin konusu

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir.

Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır.

Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Takip Et

20,543BeğenenlerBeğen
17,581TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Hande Erçel ile Murat Dalkılıç arkadaşlarının düğününde! Dalkılıç ‘sarıl bana’ şarkısını söyledi

Eski sevgililer Hande Erçel ile Murat Dalkılıç çok yakın arkadaşlarının düğününde bir aradaydı. Murat Dalkılıç'ın çıplak sesle söylediği duygusal 'sarıl bana' şarkısında...

Halil Sezai tutuklandı!

Halil Sezai tutuklandı. Yaşlı komşusunu dövdüğü için mahkemeye sevk edilen Halil Sezai tutuklandı. Halil Sezai darp suçundan Maltepe Cezaevi'ne gönderildi. Ünlü şarkıcı,...

Selin Ciğerci’nin eltisi kim? Selin Ciğerci için taşıyıcı anne olacak

Selin Ciğerci’nin eltisi kim? Selin Ciğerci’ye taşıyıcı annelik yapacak olan eltisi kim? Deniz Akkaya ile Selin Ciğerci arasındaki annelik tartışması gündem olurken...

Kanye West Grammy ödülüne tuvaletini yaptı! Videoyu da yayınladı

Kanya West Grammy ödülüne işedi! Kanya West'e tepki yağıyor. Kanye West az önce kendi Grammy heykelciğinin üzerine idrarını yaptığı bir video yayınladı.

Editörün Seçtikleri

Gelecek Partisi, 29. il kongresini Hakkari’de gerçekleştirdi

Seçimlere tek başına katılmak için yeterli kongre sayısına ulaşmayı hedefleyen Gelecek Partisi, yirmi dokuzuncu il kongresini bugün Hakkari'de tamamladı.

Bakan Selçuk’tan velilere: Öyle güzel öğrenirler ki şaşarız

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, veliler arasında "Uzaktan eğitim sürecinde 1'inci sınıf öğrencileri okuma yazmayı öğrenemeyecek veya çok zorlanacak" şeklinde bir algı olduğunu...

Çin’den Doğu Türkistan’daki toplama kamplarına dair itiraf niteliğinde açıklama

Periyodik olarak Çin Devlet Konseyi tarafından hazırlanan Beyaz Kitap'ın son sayısında, Doğu Türkistan'da 2014'ten 2019'a kadar her yıl ortalama 1,3 milyon işçiye 'mesleki eğitim'...

65 yaş üstündekiler için yeni yasaklar başladı

Koronavirüsün ilk zamanlarında 65 yaş üstündekiler için uygulanan sokağa çıkma yasağı önlemi yeniden gündemde. Erzincan'da yaşlılar için sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Euro 9 lira seviyesine dayandı

Döviz kurlarındaki yükseliş haftanın son işlem gününde de devam ediyor. Dolar ve euro rekorlarına bir yenisini eklerken, euro/TL 9 lira seviyesine dayandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here