Ana SayfaMagazinBıçak Sırtı 68. bölüm fragmanı yayınlandı! 24 Aralık Salı fragmanında neler...

Bıçak Sırtı 68. bölüm fragmanı yayınlandı! 24 Aralık Salı fragmanında neler yaşanacak?

Sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı için 68. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragman Swara’nın başına vuran kişinin Kavita olduğunu anladığı anlara ışık tutuyor. Bıçak Sırtı 24 Aralık Salı fragmanında Swara’nın kafasına kimin vurduğunu kavradığı bölüm olarak kayıtlara geçiyor.

Sevilen Hint dizisi Bıçak Sırtı için 69. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanta Kavita Swara’ya tuzap kurup onun hapse düşmesine neden olur. Yeni bölüm fragmanında Swara’yı seven Sanskar ve Ragini onu hapisten kurtarabilecek mi merak konusu.

Bıçak Sırtı 68. bölüm fragmanı

Kavita evden ayrılmak için Sanskar’a bakarken Swara ile karşılaşır. Kavita elektrik çarpması hissettin mi diye sorar. Swara evet diye cevap verirken Kavita uzaklaşır. Swara bir anda donakalır ve kendisinden başka bunu bilen olmadığını, kafasına vuran kişinin Kavita olduğunu ve Urvasi ile ortak olduklarını düşünür. Bunu Anapurna ve Sanskar’a da söyler. Sanskar “Kavita bunu yaptığı için senin dolapta olduğunu bildi” der. Swara ise “İkimiz de haklıydık, Urvasi ve Kavita bizi ayırmak istiyordu” şeklinde konuşur. Sanskar “Sana bir şey olmasına izin vermeyeceğim” diyerek ona sarılır. Anca Kavita’yı suç üstü yakalamaları gerekiyordur.

Bıçak Sırtı dizisi hakkında

Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz