Ana SayfaMagazinBıçak Sırtı 89. bölüm fragmanı yayınlandı! 13 Ocak Salı fragmanı

Bıçak Sırtı 89. bölüm fragmanı yayınlandı! 13 Ocak Salı fragmanı

Akşam saatlerinde yayınlanan Bıçak Sırtı için 89. bölüm fragmanı yayınlandı. İki kez aynı kazayı geçiren ve hayatını kaybetti sanılan Swara’nın ölmediği sonunda anlaşıldı.

Yeni fragman 14 Ocak Salı günü yaşanacaklara ışık tutarken Swara ailesine yeniden kavuşur. Sanskar ile katilin kim olduğunu çok net şekilde bilmektedir.

Bıçak Sırtı dizisinin 15 Ocak Çarşamba fragmanını izlemek için tıklayın.

Bıçak Sırtı 89. bölüm fragmanı

Dizide Sanskar ve Lakşi tapınağa gittiklerinde Swara’nın yüzüğünü bulurlar. Sanskar Swara’nın ismini çağırır, Swara bir ses duyduğunu hisseder.

Yeni fragmanda Lakşi Sanskar’ın duyguları ile hareket ettiğini düşünmektedir. Sanskar Swara’yı yine görür ve Lakşi’ye gösterir. Lakşi göremez. Sanskar Swara’yı Sahil ile giderken görür ve onu takibe başlar.

Bıçak Sırtı son bölüm özeti

Tüm oyunları ortaya çıkan Rajad herkesi öldürmekle tehdit eder. Maheshvari ailesi çaresiz bir şekilde onun her istediğini yapmak zorunda kalır. Rajad evden kaçarken yanında Swara’yı da götürür. Şok olan Sanskar onların peşine düşer fakat Rajad Swara’yı nehre atar. Swara’nın izini kaybeden Sanskar yıkılır.

Bıçak Sırtı dizisi hakkında

Bıçak Sırtı dizisi her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaktadır. Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsü anlatılıyor.

Bıçak Sırtı dizisi Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.

Ragini kardeşini kaybetmenin acısına dayanamaz ve gözyaşlarına boğulur. Polis nehirde Swara’ya dair hiç hiçbir iz bulamadığını söyleyince Sanskar çılgına döner. Swara nerede?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz