Ana SayfaMagazinBıçak Sırtı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Bıçak Sırtı dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Büyük beğeniyle izlenen Bıçak Sıırtı için 92. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Swara Sanskar’la evli olduğunu öğrenince şok olur. Ragini ise annesinin hamileliğinin toplumda hoş karşılanmamasından rahatsız olur ve bir plan hazırlar.

Bıçak Sırtı 93. bölüm Cumartesi fragmanını izlemek için tıklayın.

Ragini’nin büyük planı yeni bölüm fragmanıyla ortaya çıkıyor. Ragini Sharmishtha’nın bebeğinin istenmemesine razı gelmez ve bir plan hazırlar. Herkesin hayatını derinden etkileyecek olan bu karar ne?

Son bölümde neler oldu?

Bıçak Sırtı 91. bölüm fragmanında Swara sürprizi var. İki kez ölümle burun buruna gelen ve her defasında hayatta kalmaşı başaran Swara, yeni fragmanda hafızasını hatırlayabilecek mi merak ediliyor.

Bıçak Sırtı için yayınlanan çarşamba fragmanında Sanskar, Swara’nın yeniden eski haline dönebilmesi için varını yoğunu ortaya koyar.

Bıçak Sırtı 91. bölüm fragmanı

Bıçak Sırtı’nda bu akşam Sanskar Swara’nın tepkisiyle yıkılır. Swara’nın kendisini yeniden hatırlaması için kolları sıvayan Sanskar başarılı olabilecek mi? Swara Sanskar ile buluşma yerine Sahil ile gelmişti. Sahil bir grubun saldırısına uğrar. Sahil adamları kaçırmayı başarır. Bu sırada Sanskar buluşma yerine gelir ve bir grup adamı kaçarken görür. Sahil ve Swara Sanskar’ı kötü adamlara para verirken görürler ve şok olurlar. Adamlar uzaklaşırken Swara ve Sahil de arabalarına binip uzaklaşır.

Bıçak Sırtı 91. bölüm özeti

Swara geçmişine dair bazı şeyleri unutur ve Sanskar’ın katil olduğunu düşünür. Onun bu tavrıyla yıkılan Sanskar Swara’nın iyiliği için sabretmek zorunda kalır. Öte yandan Sahil Swara’ya karşı ilgi duymaya başlar.

Yeni fragmanda sürekli Swara’yla vakit geçirmek isteyen Sahil onun dikkatini çekmeye çalışır. Maheshvari ailesi ise Swara için bir tören düzenler. Bu törenin Swara’nın hafızasını yerine getireceğini umut eden Sanskar’ın hayalleri gerçek olacak mı?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz