Ana SayfaMagazinBıçak Sırtı yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti

Bıçak Sırtı yeni bölüm fragmanı ve bölüm özeti

Bıçak Sırtı dizisinin 70. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Sanskar’ın elde ettiği ipucunun Swara’yı hapisten çıkarıp çıkaramayacağı belli olacak.

Bıçak Sırtı Perşembe günü fragmanında neler var? Swara haksız şeklide girdiği hapisten sevenlerinin yardımlarıyla çıkabilecek mi?

Bıçak Sırtı 70. bölüm fragmanı

Bıçak Sırtı’nda bu akşam Swara hapisten kaçar ve gerçek suçlunun Kavita ve annesi olduğunu ispatlamaya çalışır. Sanskar ise sevdiği kızı kurtarmak için bir ipucu bulur. Sanskar’ın bulduğu ipucu işe yarayacak mı?

Bıçak sırtı 70. bölüm özeti

Kavita Sanskar’a Swara’yı serbest bıraktırmak için şart koşar. Swara’nın masum olduğunu kanıtlayan görüntüleri Sanskar’a izleten Kavita, kendisiyle evlenirse delilleri polise vereceğini söyler. Kavita ve Sanskar’ın düğün törenlerinde Swara hapisten kaçar ve iz peşine düşer.

Yeni fragmanda her şeyi Kavita ve annesinin yaptığını anlayan Swara kendisini tutuklamaya gelen polislere olanları anlatır. Fakat polis Swara’ya inanmaz ve onu tutuklayacağını söyler. Sanskar ise bir ipucu bulur ve bunu polise izletir. Sanskar’ın çabası işe yarayacak mı?

Son bölüm özetine aşağıdaki kısa videodan göz atabilirsiniz.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,687TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz