Ana SayfaTürkiyeBir 29 Ekim de böyle geçti! Protokole deri koltuk, gazilere plastik sandalye

Bir 29 Ekim de böyle geçti! Protokole deri koltuk, gazilere plastik sandalye

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bütün yurtta coşkuyla kutlanırken Zonguldak’ta ilginç görüntüler yaşandı. Zonguldak’taki 29 Ekim törenlerinde protokole deri koltuk, gazilere plastik sandalye verilmesi tepki çekti.

Zonguldak protokol tartışması! 29 Ekim’de ne oldu? Gazilere plastik sandalye protokoldekilere deri koltuk verilmesi tepki çekti.

Zonguldak’ta dün gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninde gaziler plastik sandalyelere oturtuldu. Gaziler üstü açık alanda plastik sandalyelerde otururken, protokol üyelerinin deri koltuklarda oturması tepki çekti.

Cumhuriyet’ten Ali Ayaroğlu’nun haberine göre; tüm yurtta kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı, Zonguldak’ta Atatürk Anıtı’nda düzenlenen bir törenle kutlandı.

Törende devlet erkanı protokolde hazır bulundu. Protokol, üstü kapalı seyyar bir platformda, deri koltuklarda oturdu. Ancak Gaziler ise platformun dışında, plastik sandalyelere oturtuldu.

Protokolde deri koltuklarda Zonguldak’ın beş milletvekili, Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ile Zonguldak Belediye Başkanı Ömer Selim Alan oturdu.

Halk TV’ye konuşan CHP Zonguldak İl Başkanı Murat Pulat, organizasyonun çok düzensiz yapıldığını vurgulayarak “Törenden sonra ben de tepki gösterdim” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri