Ana SayfaMagazinBir Başka Güzel yarışmacıları kim? Bir Başka Güzel jüri üyeleri kimler?

Bir Başka Güzel yarışmacıları kim? Bir Başka Güzel jüri üyeleri kimler?

Bir Başka Güzel yarışmacıları kim merak ediliyor. Ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı’nın sunumuyla yeni bir moda yarışması başladı. Bir Başka Güzel yarışmacıları kimdir? Bir Başka Güzel jüri üyeleri kimdir sorusunun cevabı merak konusu. Jüri koltuğunda oturan Raşit Bağzıbağlı’ya Emina Jahovic de eşlik ediyor. Yarışmanın 3 jüri üyesinden biri de Bige Daruga Çalışkan.

Raşit Bağzıbağlı’nın yeni programının adı Bir Başka Güzel. Show TV’de bugün yayın hayatına başlayan moda yarışması hafta içi her gün saat 13:00’dan itibaren ekrana gelecek.

Bir Başka güzel jüri üeleri

Bir Başka Güzel Raşit Bağzıbağlı yarışmacıları kim, jüri üyeleri kimler? Yarışmacılar, konusunda seçkin bir jüri karşısına çıkacak. Başarılı modacı Raşit Bağzıbağlı, ünlü şarkıcı ve oyuncu Emina Jahoviç ve duayen iş kadını Bige Daruga Çalışkan.

Bir Başka Güzel yarışmacıları kimler?

Raşit Bağzıbağlı’na sunumda Esra Eron eşlik ediyor. Binlerce aday arasından seçilen 12 yarışmacı, önce takımı için sonra da bireysel olarak mücadele edecek ve büyük ödül olan bir kasa altını almaya çalışacak. Hırsın ve rekabetin yer aldığı programda birbirinden değişik şovlar da olacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri