Ana SayfaTürkiyeCumhurbaşkanlığı Müşaviri Orhan Karakurt'tan şampanyalı kutlama tepkisi

Cumhurbaşkanlığı Müşaviri Orhan Karakurt’tan şampanyalı kutlama tepkisi

Bazı AK Partililer Maltepe’de cami önünde CHP’lilerin “şampanya patlatarak” yaptığı kutlamaya “Çamlıca Camii’ne gelip şampanya patlattılar” diyerek tepki gösterdi. CHP’lilerin cami önünde şampanya fantezisi ne kadar absürt idiyse Cumhurbaşkanlığı Müşaviri Orhan Karakurt’un olayın Çamlıca Camii önünde geçtiğini sanıp tepki vermesi de o kadar ilginçti.

Öte yandan AK Parti medyasının Maltepe’de yaptığı şampanyalı zafer kutlamasını Çamlıca Camii’nde şampanya patlattılar diyerek lanse etmesinin kime ne faydası var hala anlaşılamadı!

Orhan Karakurt’un bilmeden bu yalana çanak tutması tepkiye neden oldu. Orhan Karakurt Maltepe Camii önünde çekilen görüntülerin Çamlıca Camii’nde çekildiğini sanan isimlerden biri oldu.

Cumhurbaşkanlığı Müşaviri olan Orhan Karakurt, twitter’dan şampanya görüntülerine “Yazık çok yazık, böyle mi kucaklayacaksınız herkesi? Çamlıca Camiine karşı şampanya patlatarak mı? Bu hareketlerle 25 yıl sonra kazandığınız başarıyı inanın bir yılı sürdüremezsiniz” diyerek tepki gösterdi.

Cumhurbaşkanlığı Müşaviri Orhan Karakurt paylaştığı video hakkında yanlış bilgi verdiğini anlayıp bu kez bir düzeltme mesajı yayınladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,698TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz