Ana SayfaTürkiyeBir de küstahlık! Ne gibi önlemler aldınız Canan hanım?

Bir de küstahlık! Ne gibi önlemler aldınız Canan hanım?

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs dolayısıyla dünyanın her köşesinde her türlü etkinlik askıya alınırken CHP İstanbul İl Örgütü bugün skandal denebilecek bir etkinliğe imza attı.

Siyasi partiler bu haftaki grup toplantılarını iptal ederken aynı zamanda ülke çapındaki bütün kongre ve diğer etkinliklerini de erteleme kararı aldı. Bu karara uymayan ve toplum sağlığını tehlikeye atan CHP İstanbul İl Örgütü, bugün yüzlerce kişinin katılımıyla İstanbul Kadın Kolları Kongresini gerçekleştirdi.

Kendisi aynı zamanda bir doktor olan CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da kongreye katılmış, CHP İstanbul İl Başkanlığı tarafından kongreden fotoğraflar paylaşılması üzerine partiye ve Kaftancıoğlu’na tepkiler yağmıştı.

Gazeteci İsmail Saymaz da Canan Kaftancıoğlu’nu kişisel Twitter hesabı üzerinden eleştirdi. Saymaz “Üstelik Canan Kaftancıoğlu’nun mesleği doktorluk. Bu vurdumduymazlık nasıl mümkün olabiliyor, hiç anlamıyorum.” ifadelerini kullanarak CHP İstanbul İl Başkanı’na tepki gösterdi.

Bunun üzerine Kaftancıoğlu da Saymaz’ın tweetini alıntılayarak bu kongrenin önlemler eşliğinde yapıldığını savundu.

Kaftancıoğlu’nun bu paylaşımına da çok sayıda tepki gelirken akıllara ne gibi tedbirler alındığı sorusu geldi. Canan Kaftancıoğlu’nun kongreye gelenlerin tek tek eliyle ateşini ölçüp ölçmediği merak konusu olurken acaba kongreye gelenlere ikram olarak kelle paça mı verildiği de konuşuldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri