Ana SayfaTeknolojiBir katlanabilir cihaz da Microsoft'tan geliyor: Microsoft Andromeda

Bir katlanabilir cihaz da Microsoft’tan geliyor: Microsoft Andromeda

Son olarak Microsoft Lumia 950 modeliyle teknoloji meraklılarıyla buluşan sonrasından mobil telefonlar sahasından çekilen Microsoft dönüşe mi hazırlanıyor. Türkiye’nin önde gelen teknoloji dergilerinden Log’un aktardığına göre Microsoft mobil telefonlarla bilgisayarlar arasındaki ayrımı ortadan kaldıracak bir cihaz hazırlıyor. Microsoft Andromeda ismindeki bu cihaz katlanabilir ekranıyla dikkat çekiyor.

Katlanabilir ekranlı Microsoft Andromeda

Samsung’un katlanabilir ekranıyla sükse yaptığı düşünüldüğünde Microsoft’un Andromeda ile çıtayı ne kadar yüksekse koyabileceği kafalarda soru işaretleri yaratıyor. Özellikle Microsoft son Lumia 950 deneyimiyle başarısızlık yaşamış ve mobil telefon pazarından bir süredir çekilmişti.

Microsoft Andromeda katlanabilir ekranıyla 2019 yılında sahalarda olabilir ve yazılım devine Lumia hezimetini unutturabilir mi?

Microsoft’un uzun süredir üzerinde çalıştığı konuşulan Microsoft Andromeda 2019 yılında karşımıza çıkabilir mi?

Özellikle uygulama tarafında büyük hayalı kırıklığı yaşayan Microsoft bu kez Andromeda’yı Microsoft işletim sistemi üzerine inşa edecek. Bu da telefon bilgisayar arasında bir yere konumlanan Microsoft Andromeda’yı daha güçlü kılabilir. Özellikle Microsoft Surface ile istediğinde ne kadar güçlü cihazlar yaratabileceğini dosta düşmana kanıtlayan Microsoft’un Andromeda ile nasıl ve nereye konumlanacağı merak ediliyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz