Ana SayfaSporErcan Taner Fatih Altaylı kavgasında telefonlar ifşa edildi! Peki ama kavga neden...

Ercan Taner Fatih Altaylı kavgasında telefonlar ifşa edildi! Peki ama kavga neden çıktı

Ercan Taner Fatih Altaylı'ya ne dedi büyük merak konusu. Rıdvan Dilmen'in İbrahim Seten'i hedef alan açıklamaları Türk futbolunu karıştırdı. Ercan Taner birdenbire Fatih Altaylı'yı hedef aldı.

Ercan Taner Fatih Altaylı kavgasında her iki taraf da birbirlerinin telefonunu ifşa etti. Ercan Taner Fatih Altaylı’ya ne dedi büyük merak konusu. Altaylı canlı yayında birdenbire telefonunu ekrana gösterdi. Ercan Taner de buna aynı şiddetle karşılık verdi. Twitter’dan Altaylı’Nın telefonunu ifşa etti.

Telefonlar ifşa edildi

Rıdvan Dilmen’in İbrahim Seten’i hedef alan açıklamaları Türk futbolunu karıştırdı. Ercan Taner birdenbire Fatih Altaylı’yı hedef aldı. Fatih Altaylı’da canlı yayında Ercan Taner’in kendisini aradığını söyleyerek telefonunu gösterdi.

Ercan Taner Fatih Altaylı’ya ne dedi? Rıdvan Dilmen’in NTV ekranlarında yaptığı açıklamalardan sonra Fatih Altaylı sert açıklamalarda bulundu. Ardından Ercan Taner, twitter’dan Fatih Altaylı’ya çok sert yüklendi.

Ercan Taner Fatih Altaylı’ya ne dedi büyük merak konusu. Ercan Taner birdenbire Fatih Altaylı’yı hedef aldı. Ercan Taner Altaylı’ya ne dedi?

Ercan Taner Fatih Altaylı’ya ne dedi?

Ünlü spor Spikeri Ercan Taner, twitter hesabından Fatih Altaylı’ya öyle açıklamalar yaptı ki yer yerinden oynadı. İşte o açıklamalar…

Fatih Altaylı’dan cevap gecikmedi

Ercan Taner’in kendisine yönelik Twitter paylaşımları hakkında konuşan Fatih Altaylı, “Ercan Taner abuk sabuk bir şeyler söylüyormuş. Beni aradığın falan yok. Kim bilir nereyi arıyorsun. Kafan mı iyi?” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri