Ana SayfaMagazinBir röportajında ben aslında kötü adamı oynayarak insanları aydınlattığım için içişleri bakanlığından...

Bir röportajında ben aslında kötü adamı oynayarak insanları aydınlattığım için içişleri bakanlığından takdirname bile aldım diyen Yeşilçam oyuncusu kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster sorusu: Bir röportajında ben aslında kötü adamı oynayarak insanları aydınlattığım için içişleri bakanlığından takdirname bile aldım diyen Yeşilçam oyuncusu kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster adlı bilgi yarışmasında 30 bin liralık soru ve cevabı merak konusu: Bir röportajında ben aslında kötü adamı oynayarak insanları aydınlattığım için içişleri bakanlığından takdirname bile aldım diyen Yeşilçam oyuncusu kimdir?

Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ATV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan bilgi yarışmasında bir Yeşliçam sorusu soruldu.

Bir röportajında ben aslında kötü adamı oynayarak insanları aydınlattığım için içişleri bakanlığından takdirname bile aldım diyen Yeşilçam oyuncusu kimdir?

A. Erol Taş

B. Coşkun Göğen

C. Bilal İnci

D. Nuri Alço

Önce Erol Taş ardından da Bilal İnci dedi. Peki Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında 30 bin liralık soruya doğru yanıt verebildi mi? Hayır. Çünkü sorunun doğru yanıtı D seçeneği yani Nuri Alço olacaktı.

Milyoner yarışmacısı Abdulkadir Demir kimdir?

2005 yılından beri İstanbul’da yaşayan, aslen Şanlıurfalı olan 25 yaşındaki Abdulkadir Demir, lise mezunu ve şu anda garson olarak çalışma hayatına devam ediyor. Yabancı dilleri taklit edebilen Abdulkadir Bey, yarışmada ödül kazanması durumunda, bu parayla oyunculu

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri