Ana SayfaTürkiyeBir üye atılımı da Gelecek Partisi Konya'dan. Hedef 15 günde 15 bin...

Bir üye atılımı da Gelecek Partisi Konya’dan. Hedef 15 günde 15 bin üye!

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı, teşkilatlanma çalışmalarına sürat vererek 15 Günde 15 Bin Üye kampanyasına start verdi

Ağustos ayı içinde il kongresini yaparak teşkilatlanma ve saha çalışmalarına ağırlık veren Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı, üye atılımı yapmaya hazırlanıyor.

İl Başkanı Hasan Ekici, kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir açıklamayla 15 Günde 15 Bin Üye kampanyasını startını verdiklerini duyurarak 1 Kasım’daki büyük kongrede Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na sürpriz yapmak istediklerini belirtti.

Ülkenin her yanında teşkilatlanma atılımı içinde olan Gelecek Partisi’ndeki üye kampanyası ilk olarak İstanbul’da başlamıştı. 34 Günde 34 Bin Üye parolasıyla yola çıkan Gelecek Partisi İstanbul, kampanya sonunda yaklaşık 36 bin yeni üye kaydederek dikkatleri üzerine toplamıştı.

İstanbul’un ardından Van’da da üye kampanyası başlatan parti, hedefini 10 bin 65 üye olarak belirlemişti. Van’da çalışmalar sürerken bir üye kampanyası da Konya’da başladı.

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda “Millet olarak umutsuzluğa düştüğümüzde tarih boyunca nice kahramanlar çıkarttı bu topraklar. Büyük Kongremize 15 gün kala, 15.000 üye için Selçuklu’nun başkentinden çıktık yola. Türkiye’nin müreffeh geleceği için var gücümüzle çalışıyoruz. Geleceğinİçin ÜyeOl” ifadelerine yer verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri