Ana SayfaTürkiyeBir "Vatandaş AK Parti'den nasıl soğutulur" yazısı... Kurtuluş yazmadan önce ne kullanıyorsun...

Bir “Vatandaş AK Parti’den nasıl soğutulur” yazısı… Kurtuluş yazmadan önce ne kullanıyorsun söyle artık!

Pelikancı Kurtuluş Tayiz, bugün Akşam gazetesindeki köşesinde akıl almaz komplo teorilerini sıraladı. Ali Babacan’ın yeni partisini açıklaması iktidarda belirgin şekilde bir paniğe neden olurken, trollük yapan köşe yazarları aylardır Davutoğlu’na yaptığı gibi Babacan’ı da karalalamaya başladı.

Kurtuluş Tayiz’in iddiasına göre Babacan ve Davutoğlu Ortadoğu’na İsrail gibi bir terör devleti kurulmasını istiyor. Kurutuluş Tayiz’in yazısında sıraladığı yalanlar okuyanları güldürecek cinsten.

İşte Kurtuluş Tayiz’in ancak alay konusu olabilecek o satırları…

Şimdi Erdoğan’a karşı siyasi bir cephe oluşturuyorlar. Geniş bir cephe bu. Adına da “demokrasi” cephesi diyorlar. Tıpkı ABD’nin terör örgütü DSG’nin isminin başına koyduğu “demokrasi” gibi bir kavram bu.

Bu cephede Abdullah Gül var, Ali Babacan var, Ahmet Davutoğlu var; CHP, İYİ Parti, Saadet ve HDP gibi partiler var; FETÖ, PKK ve DHKP-C gibi terör örgütleri de bu cephenin arka plandaki bileşeni. Ne istedikleri, neyin peşinde oldukları gayet açık; Ortadoğu’da İsrail gibi bir terör devleti kurmak ve bu projenin önünde engel olan Erdoğan’ı ise devredışı bırakmak! “Demokrasi” dedikleri işte bu! 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri