Ana SayfaTürkiyeBir zamanlar aday adayı olabilmek için sıraya girilirdi! AK Parti artık ilanla...

Bir zamanlar aday adayı olabilmek için sıraya girilirdi! AK Parti artık ilanla ilçe başkanı arıyor

AK Parti'nin artık ilanla ilçe başkanı aramaya başladığı ortaya çıktı. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı için ilan çıkıldı.

Her geçen gün halkına uzaklaşan, kendi çıkarlarının milletinin önünde tutan AK Parti’nin artık ilanla ilçe başkanı aramaya başladığı ortaya çıktı. AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı için ilan çıkıldı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, bir süredir görevden alınacağı iddia edilen Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek’in yerine atanacak ismi belirlemek için Twitter hesabından duyuru yayınladı. DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Tüysüz, söz konusu ilan için, “Bir çöküşün hikayesi” dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı, bir süredir görevden alınacağı iddia edilen Ceylanpınar İlçe Başkanı Halid Şimşek’in yerine atanacak ismi belirlemek için Twitter hesabından duyuru yayınladı.

AK Parti’den ilçe başkanlığı için ilan

AK Parti Şanlıurfa İl Bakanlığı’nın Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda; “DUYURU!!! Ceylanpınar İlçe Başkanı olmak isteyen vatandaşlarımız 03.07.2021 (Cumartesi) günü saat 12:00’a kadar özgeçmiş bilgilerini sanliurfa@akparti.org.tr adresine yollayarak, (0414) 216 84 03 numarasını arayarak veya İl Başkanlığımıza gelerek şahsen başvuruda bulunabilirler” denildi.

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Tüysüz, söz konusu duyuruya ilişkin tepkisini sosyal medya üzerinden ifade etti. Tüysüz, “Bir çöküşün hikayesi. Nereden nereye? İnsanların aday adayı olabilmek için sıraya girdiği bir dönemden, ilanla ilçe başkanı aramaya giden hazin bir hikaye” dedi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri