Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Çukurova 96. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm...

Bir Zamanlar Çukurova 96. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 96. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı! Bir Zamanlar Çukurova’nın 96. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Bir Zamanlar Çukurova 96. bölüm fragmanı haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova 96. bölüm fragmanı izle. Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı! Bir Zamanlar Çukurova’nın 96. bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı merak edildi. Bir Zamanlar Çukurova 96. bölüm fragmanı haberimizde.

Bir Zamanlar Çukurova 96. bölüm fragmanı izle

13 Eylül 2018 tarihinden itibaren ekranlarda kendisine yer bulan Bir Zamanlar Çukurova, Tims&B Productions imzalıdır. Dizinin yönetmenliğini Murat Saraçoğlu üstlenirken senaryosunu Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm ve Selena Çağlayan’ın birlikte kaleme almıştır.

Bir Zamanlar Çukurova 95. bölüm özeti

Demir, uzun zamandır peşinde olduğu gizli düşmanı ile karşı karşıyadır! Babasının, sahipsiz bir kadına saldırdığını, kadını küçücük bir çocukla birlikte acımasızca sokakta bıraktığını iddia eden düşman Fekeli’nin yeğeni olarak tanıdığı Fikret’tir! Fikret’in yıllardır beklediği karşılaşma, eşit olmayan şartlarda gerçekleşmiştir ama nihayetinde karşı karşıya olan iki kardeştir. Damarlarında aynı kan akan ve birbirinden ölesiye nefret eden iki genç adam, şimdi kozlarını ölesiye paylaşacaktır. Üstelik hesaplaşma, Fikret’in yıllardır her gün hatırladığı o yağmurlu geceden başlayacaktır.

Hem Fekeli’ye destek olmaya, hem Fikret’i hayatla ve geçmişiyle barıştırmaya gelen Lütfiye, bir kez daha ortalığı sakinleştirmeye çalışır. Ancak Fikret’in kırılan çocuk kalbinin, yetişkin bir adam olarak onarılması çok zordur. Fikret bir kez daha tehlikeli bir oyunun içine girer. Onu takip eden Lütfiye, duruma müdahale etmek için Fekeli’yle işbirliği yapar ama bu daha da onarılamaz bir duruma sebep olur. Fekeli’nin kalbi öğrendiklerine dayanamaz! Müjgan, Sevda’nın bir şeylerden şüphelendiğini anlamıştır.

Ümit de, Demir ile neden ilgilenmeye başladığı gerçeğini söylemez ama bu konuda konuşabildiği birinin olması hoşuna gider. Fadik, nikâh günü için Raşit’i sıkıştırırken; konağa gelen Şermin, bunu duyunca aklına bir fikir gelir. İkisini alıp, nişan fotoğrafı seçmeye çarşıya götürür. Fadik, hayatının en mutlu günlerinden birini yaşarken, çarşıda Lütfiye ile karşılaşmaları da Şermin’e güzel bir hediye olur. Şermin, şehrin yeni siması ile hızla kaynaşacaktır!

Dram ve aşk konulu Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 95. bölümü bu akşam yayınlandı. Dizi severler Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanını oldukça merak etti. İşte Bir Zamanlar Çukurova 96. bölüm fragmanı!

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri