Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm...

Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı! ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı araştırılmaya başlandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı!

Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova son bölüm fragmanı! ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı araştırılmaya başlandı. İşte Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı!

Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı izle

13 Eylül 2018 tarihinden itibaren ekranlarda kendisine yer bulan Bir Zamanlar Çukurova, Tims&B Productions imzalıdır. Dizinin yönetmenliğini Murat Saraçoğlu üstlenirken senaryosunu Yıldız Tunç, Atilla Özel, Ayça Üzüm ve Selena Çağlayan’ın birlikte kaleme almıştır.

Dram ve aşk konulu Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 98. bölümü bu akşam yayınlandı. Dizi severler Bir Zamanlar Çukurova’nın yeni bölüm fragmanını oldukça merak etti. İşte Bir Zamanlar Çukurova 99. bölüm fragmanı!

Son bölümde neler oldu?

Cezasını çekmek üzere demir parmaklıklar ardına geçen Fikret, Demir’in öfkesinden yine de kurtulamaz. Demir, ifadesi ile kendisini kurtaranın Fikret olmadığına inanmadığı gibi, çiftlikteki baskın için de onu suçlayacaktır. Hatta Demir, savcıya durumu bildirmekle yetinmeyip, hapishanede bile Fikret’e saldıracak kadar delirir! Fekeli ve Lütfiye ise Fikret’i kurtarmak için tüm delilleri bir araya getirirler. Bu arada Fekeli ve Fikret arasındaki sular da durulacaktır. Hastaneden çıkan Ümit, olayların kontrolünü eline almak için tüm gücüyle çalışmaya başlar. Sevda’yı da kendine destek olmamakla suçlar! İki arada kalan Sevda artık ya kızını geri kazanırken Demir ve Züleyha’yı kaybedecektir, ya da onları korurken kızını tamamen yitirecektir. Sevda’ya Ümit ile arasındaki bağı açık açık sorunca da bir ilerleme kaydedemeyen Şermin ve Füsun da pes etmez! Adeta bir dedektif titizliğinde çalışan iki arkadaş, bu kez büyük bir ipucu daha yakalayacaktır.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri