Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Çukurova İlayda Çevik dahil oldu! Bir Zamanlar Çukurova’nın Betül’ü kim?

Bir Zamanlar Çukurova İlayda Çevik dahil oldu! Bir Zamanlar Çukurova’nın Betül’ü kim?

Bir Zamanlar Çukurova İlayda Çevik dahil oldu. Her hafta reyting rekorlarına kıran Bir Zamanlar Çukurova dizisine yeni bir transfer yapıldı. İlayda Çevik dizide Şermin Yaman’ın kızı Betül karakterine can verecek. Bir Zamanlar Çukurova’nın Betül’ü kim? Tüm detaylar haberimizde…

Bir Zamanlar Çukurova İlayda Çevik dahil oldu

Yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yaptığı ve reytinglerde oldukça yüksek olan Bir Zamanlar Çukurova’ya İlayda Çevik’te dahil oldu. İlayda Çevik, üç sezon boyunca başarılı bir şekilde devam eden Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Şermin Yaman’ın kızı Betül karakteri ile dizide yer alıyordu. Sürekli ismi duyulan ve iki sezon boyunca Sabahattin ve Şermin’in boşanma aşamalarında sürekli ismi duyulan Betül sonunda ekran karşısına çıkacak. Betül nihayet seyirci karşısına geçiyor.

Betül dönemi başlıyor

Dizi başladığı andan itibaren üniversite için yurt dışında olan Betül karakteri babasının nikahında babasının tarafında olarak annesine karşı büyük bir hamle yapmıştı. Uzun yıllar yurt dışında yaşayan ayan ve annesi ile Hünkar ve Demir arasındaki gerilimler sebebi ile sürekli gönderilen paraların gündeme geldiği Betül sonunda geri dönüyor.

Dönemin o zamanki şartlarına göre yurt dışında yaşamış biri olarak diziye gelecek olan Betül karakteri için kibirli benzetmesi yapıldı. Ortalığın karışık olduğu şu zamanlarda Adan’ya gelecek olan Betül karakteri tozu dumana katacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri