Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Çukurova Müjgan boşandı mı? Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan...

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan boşandı mı? Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan neden boşandı

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan boşandı mı? Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan neden boşandı? Melike İpek Yalova yapımcı eşi Altuğ Gültan ile boşandı. Çiftin neden boşandığı ise merak konusu oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan boşandı mı? Melike İpek Yalova ile Altuğ Gültan neden boşandı? Melike İpek Yalova yapımcı eşi Altuğ Gültan ile boşandı. Çiftin neden boşandığı ise merak konusu oldu.

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan boşandı mı?

Melike İpek Yalova yapımcı eşi Altuğ Gültan ile boşandı. Çiftin neden boşandığı ise sosyal medyada merak konusu oldu. Bir Zamanlar Çukurova’nın Müjgan’ı Melike İpek Yalova ile yapımcı Altuğ Gültan’ın iki yıllık evliliği sonrası boşanma kararı aldı. Davaları cuma günü görülen çift, anlaşmalı olarak boşandı.

Güzel ve başarılı oyuncu Melike İpek Yalova, yaklaşık 7 yıldır birlikte olduğu eski eşi yapımcı Altan Gültan ile 2019 yılında nikah masasına oturmuştu.

 

Oyuncu Yalova, sosyal medya üzerinden ayrılık haberlerini doğrulamasının ardından 16 Mart’ta İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurarak boşanma davası açtı.

Hakimin “Boşanma konusunda kararlı mısınız?” sorusu üzerine Melike İpek Yalova “Boşanma konusunda anlaştık. Anlaşmalı olarak boşanmamıza karar verilsin” dedi. Altuğ Gültan’da aynı şekilde boşanmak istediğini ifade etti.

Tazminat ya da nafaka talep etmedi

Beş dakika süren duruşma sonucu kararını açıklayan mahkeme, çiftin anlaşmalı olarak boşanmalarına hükmetti. Yalova ve Gültan’ın birbirinden herhangi bir tazminat ya da nafaka talebinde bulunmadığı öğrenildi.

Anlaşarak boşandılar

Geçen haftalarda önce boşanacakları iddia edilen çiftten oyuncu Melek İpek Yalova, ayrılığı doğruladı ve yaptığı açıklamada, “Yollarımızı ayırıyor olduğumuz doğru fakat yanlış anlaşılan bir duruma açıklık getirmek isterim. Biz birlikteliğimiz boyunca birbirimize en başta hep dost ve yol arkadaşı olduk. Evliliği sonlandırma kararımız da uzun bir süre önce, bizim için en doğrusunun bu olduğuna inanarak ve defalarca üzerine konuşarak yine birlikte aldık; ortak kararımızdır” ifadelerini kullanmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri