Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm...

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle! Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle. Büyük bir ilgiyle takip edilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 89. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı izle.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle. Büyük bir ilgiyle takip edilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin 89. bölüm fragmanı yayınlandı. Bir Zamanlar Çukurova 89. bölüm fragmanı izle.

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı izle

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı. yayınlanan fragmanda; Demir Züleyha ile dans ederken ona “Öyle çok mesudum ki bu an hiç bitmesin istiyorum” derken Züleyha’da ona aynı şekilde karşılık verir. Öte yandan Ümit’le konuşan Demir Ümit’i daha önceden tanısaydı her şeyin bambaşka olabileceğini söyleyerek Ümit’e mutluluklar diler. Ümit ise Demir’den vazgeçmeyeceğini söyler.

Bir Zamanlar Çukurova 88. bölüm özeti

Demir, Çukurova’nın dört bir yanına asılmış ve üzerinde Adnan Yaman’ın el yazısı olan mektupların olduğu afişlerin toplatılmasını emreder. Uzaktan Demir’in öfkesini izleyen Fikret’in ise şimdilik keyfi yerindedir. Çünkü afişler işe yaramıştır ve tüm Adana, artık Adnan Yaman’ın bir oğlu daha olduğunu konuşmaktadır. Bu arada taburcu olan Züleyha da afişlerle birlikte ormanda kaybolduğu gece olanları hatırlar! Ama bunları şimdi Demir’e söylemesi, öfkesini arttıracaktır! Sırrını sadece Sevda ile paylaşmaya karar verir. Olayın duyulması Fikret’i mutlu eder ama artık intikamını almak için harekete geçmenin peşindedir ve kimseye söylemeden bir felaket ile sonuçlanabilecek planını uygulamaya başlar.

Fikret’in Almanya’daki sevgilisinin detaylarını öğrenmek için Ümit ile sohbet eden Müjgan, öğrendikleri ile yine hayal kırıklığına uğrar. Ancak o da Ümit’in Demir ile gittiğini bilmektedir. Bu bilgi, Ümit’e Züleyha’nın yanında Demir’i zor durumda bırakacak bir konuşmaya iter!

Bir yandan kim olduğunu bilmediği düşmanı ile savaşan, bir yandan Ümit’e verdiği sözün vicdan azabını çeken Demir için, konakta ise adeta bahar havası vardır. Züleyha ve Demir arasındaki buzlar erimiş ve aşk kapıyı çalmıştır! Üstelik Demir, Züleyha’nın iş hayatındaki desteğinden de çok memnundur. Birlikte yaptıkları ilk atılımın kutlaması da görkemli bir şekilde gerçekleşir.

Tüm Adana, Demir ve Züleyha Yaman’ın iş hayatındaki başarılarını ve mutluluklarını konuşurken, Fikret’in büyük ses getirecek planı hayata geçmiştir. Ancak işler onun istediği gibi gitmeyecektir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri