Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü? Uğur Güneş diziden neden ayrıldı?

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü? Uğur Güneş diziden neden ayrıldı?

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü? Başrol oyuncusu Uğur Güneş diziden neden ayrıldı merak konusu. ATV’nin en başarılı yapımlarından biri olan Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz şoku yaşanıyor. Züleyha ile Çukurova’da yaşadığı imkansız aşkın anlatıldığı hikayenin başrol oyuncusu Yılmaz diziye bu akşam veda etti. Yılmaz Bir Zamanlar Çukurova’dan neden ayrıldı merak konusu. Uğur Güneş neden ayrıldı?

Müjgan’dan aldığı haberle bebeğine bir şey olduğunu düşünerek hızlıca yola çıkan Yılmaz, keskin virajı dönemeyerek arabayla uçurumdan aşağı yuvarlandı. Yılmaz’ın kaza yaptığı anlarda Züleyha da büyük bir şok içindeydi.

Görkemli bir aşk hikayesinin anlatıldığı Bir Zamanlar Çukurova diziside Yılmaz trafik kazasında ölerek diziye veda ediyor.

Diziden neden ayrıldı?

Züleyha ile çocuğunu da yanına alarak Demir’den kaçan Yılmaz’ı kötü bir son bekliyor. Diziden neden ayrıldığı merak konusu. Uğur Güneş yeni bir diziye başlamak için Bir Zamanlar Çukurova yapımına veda etti.

Uğur Güneş’in unutulmaz şekilde hayat verdiği Yılmaz bu akşam son kez Bir Zamanlar Çukurova dizisinde göründü.

Uğur Güneş veda sahnesinde Yılmaz karakteriyle bir otomobil kazası geçirerek ölüyor ve diziye veda ediyor.

Bir Zamanlar Çukurova Yılmaz öldü mü?

ATV’de her perşembe günü akşam saatlerinde yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizi üçüncü sezonuyla ekrana geliyordu. Son bölümde Yılmaz ve Züleyha Çukurova’dan otomobille kaçarken uçurumdan yuvarlanıyor. İddiaya göre bu kazada senaryo gereği Züleyha hayatta kalacak ancak Yılmaz ölecek.

Uğur Güneş’in yeni dizisi

Haftalar öncesinden Yılmaz karakterini canlandıran Uğur Güneş’in Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılacağını duyuran isim gazeteci Birsen Altuntaş olmuştu. Birsen Altuntaş’ın aktardığı bilgiye göre, Uğur Güneş, Gold Film’in FOX için çekeceği “Kanunsuz Topraklar” adlı dizisinde rol alacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri