Ana SayfaMagazinBir Zamanlar Çukurova'da Yılmaz'ı canlandıran Uğur Güneş diziden ayrılıyor m? Yılmaz ölüyor...

Bir Zamanlar Çukurova’da Yılmaz’ı canlandıran Uğur Güneş diziden ayrılıyor m? Yılmaz ölüyor mu?

Vahide Perçin’in ardından Uğur Güneş de mi Bir Zamanlar Çukurova dizisine veda ediyor. Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova’dan neden ayrılıyor? Yılmaz ölüyor mu?

Uğur Güneş Bir Zamanlar Çukurova’dan ayrılıyor mu?

İddiaya göre Kefeli karakterini canlandıran usta oyuncu Kerem Alışık ile arasında soğukluk olan Uğur Güneş, diziden ayrılmayı kafasına koydu.

ATV ekranlarının en beğenilen dizileri arasında yer alan Bir Zamanlar Çukurova’nın başrolleri arasında yer alan Hünkar Yaman karakterini canlandıran Vahide Perçin’in diziden ayrılması seyircide şok etkisi yaşattı.

İddiaya göre Vahide Perçin’den sonra Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş (33 yaşında) de dizinden ayrılacak. Seyirciler ise “Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş diziden ayrılıyor mu?” sorusuna yanıt aranıyor.

Uğur Güneş’in ayrılığı

3 sezondur ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova’nın son bölümleri izleyicisini ekran başına kilitliyor. Bir Zamanlar Çukurova’nın geçen haftaki bölümünde Vahide Perçin’in canlandırdığı Hünkar Yaman’ı öldüren Behice Hekimoğlu kurduğu tuzağa kendisi düştü.

Hünkar Yaman’ın ölümüne üzülen izleyiciler Yılmaz’ın Çukurova’dan ayrılacağı iddiasının gerçek olup olmadığını araştırıyor. Bir Zamanlar Çukurova’da Uğur Güneş’in hayat verdiği Yılmaz’ın ayrılma ihtimali bile dizinin takipçilerini üzdü. Kerem Alışık’ın Uğur Güneş ile anlaşamadığı da iddialar arasında. Peki, Yılmaz karakterine hayat veren Uğur Güneş diziden ayrılıyor mu?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri